Iron Maiden-New Tourdates On Halloween!

Το 'χα πει κι εγώ και συμφωνώ απόλυτα.

του χρόνου ??? με το setlist αυτής της περιοδείας όμως ???

φαντάζομαι ότι σε εξοτερικό θα παίζουν σε φεστιβαλ όπου τοις υπόλοιπες μέρες θα παίζουν και άλλα μεγάλα ονόματα… 8) 8) 8) 8)

Καλα λεει ρε ο φρουρος… Αυτη η περιοδεια ειναι για το σετλιστ και μονο γι’ αυτο…

Επειδη ειναι οι[SIZE=“4”] MAIDEN[/SIZE] gege ? :smiley:

Συμφωνω μονο και μονο γιατι εχεις σοβαρα επιχειρηματα :smiley:

Έχεις απόλυτο δίκαιο! :slight_smile:

Όμως είναι ανάλογα για ποιόν μιλάμε! :wink:

Θεωρώ πάντα δεδομένο ότι θα έρθουνε και Ελλάδα το ερχόμενο καλοκαίρι! :yes:

Με αυτό το δεδομένο, ένας μέσος rock / metal fan φυσικά και δεν έχει ιδιαίτερο λόγο να πάει έξω να τους δεί, εκτός ίσως από τον πολύ καλύτερο ήχο και οργάνωση που θα συναντήσει! :-k

Ένας τρελός maidenακιας όμως, θεωρώ ότι αν υπάρχει μια περιοδεία που θα πρέπει να πάει έξω να τους δεί για να ζήσει την μαγεία στο μέγιστο βαθμό, τοτε είναι αυτή! :dunno:

Ο καθένας πράττει σύμφωνα με το πόσο του αρέσουν οι Μaiden και πόσο τα υπόλοιπα groups που ανέφερες!

Ευτυχώς όμως, νομίζω ότι δεν θα χρειαστεί να μπούμε καν σε αυτό το δίλλημα! :smiley:

Ελπίζω / πιστεύω ότι θα παίζουν σε μεγάλα festivals μαζί με σίγουρα κάποια από τα μεγαθήρια που προαναφέρθηκαν και έτσι θα έχουμε “με ένα σμπάρο δύο τριγόνια”! :drunk:

Σε λίγους μήνες θα ξέρουμε περισσότερα… :bounce:

Αδερφε παρε κ το 3…ολο Maiden k maiden μας εχουνε ζαλισει υπαρχουνε τοσα Live κ τοσο αξιολογες μπαντες εκει εξω αλλα κανεις δεν παει να τις υποστιριξει,αυτη η χωρα δεν εχει μουσικη παιδια,δεν προτιμαει να δει κατι διαφορετικο αλλα να δει για 100η φωρα τουσ maiden…γιαυτο ειμαστε 100 χρονια πισο!!

Και απο το βαθος ακουγεται το Τunes of war των Grave Digger…

Δεν σε υποχρεωσε κανεις να πας νομιζω…

Σε υποχρέωσε κάποιος να πας; :-k

Oι Maiden φταίνε τώρα, που οι Έλληνες δεν θέλουν / δεν ενδιαφέρονται να ψάξουν και άλλα πράγματα… #-o

Δεν ειπα οτι φτενε οι maiden για αυτο,απλα ειπα κατι μιπος κ ξιπνησουμε πια,γιατι ολονον η προσδοκια ειναι να ξανα δουνε τους maiden για 100η φορα.κ κατι offtopic γιατι δεν ξερω που να το γραψω ενα φιλος μου δουλευει σε ενα περιοδικο(δεν κανει να πω πιο) μου ειπε οτι τους ανακινοσαν οτι θα ερθουνε οι System Of A Down

Support στους AC DC? :roll:

εμενα ετσι μου ειπε τωρα δεν ξερω τι παιζει…αμεσος εσυ να ιρονεφτεις

Λογικο να ironεφτω αφου ειμαστε σε θρεντ των iron maiden

αφου ειπα οτι ειναι οφ γιατι δεν κσερω που να το γραψω…πο πο τι ειναι αφτοι ρε!!

Για να κλεισει εδω το οφ ανοιξε ενα θρεντ με τιτλο οι Συστεμ στην ελλαδα και ολα τα σχετικα να ειμαστε ολοι αγαπημενοι :wink:

Είναι πάντα ωραίο να βλέπεις διαλυμένες μπάντες να έρχονται στη χώρα σου!
Με το καλό και οι Ντεθ ριγιουνάιτεντ.

οι συστεμ δεν εχουν διαλυθει?? ο tankian δεν βγαζει αλμπουμ τωρα??? …καλα οχι πως με χαλαει να ρθουν…

SOMEWHERE BACK IN TIME World Tour 08
JULY 2008
Wed 16th - Stockholm, Sweden - Stockholm Stadium
Fri 18th - Helsinki, Finland - Helsinki Olympic Stadium
Tue 22nd - Trondheim, Norway - Lerkendalstadium
Thu 24th - Oslo, Norway - Valle Hovin
Sat 26th - Gothenburg, Sweden - Ullevi Stadium
Sun 27th - Horsens, Denmark - Horsens Gods Bane Pladsen

Πουθενα η Ελλαδα ακομη:(