Iron Maiden @OAKA 16/07/22

ψάξε και μια FB ή ticketswap μήπως βρεις κάποια λογική προσφορά

έχουν πολλά σε αγγελίες σε insomnia / vendora

πάντως αυτή η γυναίκα του φίλου είναι μεγάλη ψυχή , να τα λέμε και αυτά :metal: :muscle:

Ναι σιγά, εγώ ασχολούμαι, και αύριο εγώ θα πάω από νωρίς εκεί μπας και βρω.

Η άλλη επιλογή για Standing Β δε με ψήνει πάντως, γιατί θα είναι που θα είναι πιο πίσω, ο άλλος δεν υπάρχει περίπτωση να στηθεί από νωρίς μες στον ήλιο, μας βλέπω τέρμα πίσω να βλέπουμε μόνο φιγούρες.

κι εσύ είσαι :stuck_out_tongue:

Βρήκα standing A απο αγγελία τελευταία στιγμή!!! Μέσα και γω!!!
UP THE IROOOOOOOONSSSS!!!

7 Likes

Ανταλλάσσω 2 εισιτήρια area b για θέση στις κερκίδες

Για οσους έχουμε σε κερκιδα και θέλουμε να δουμε μονo Maiden τι ωρα λετε να παμε; Εγω σκεφτομαι 2 ωρες πριν (19:00)…

7,30 βγαίνουν οι airbourne, αφου θελετε να δειτε ΜΟΝΟΜΕΙΝΤΕΝ ελατε κατα τις 8,30 μη σας χαλασουν τη διαθεση οι αλλες μπαντες

Με έχουν ψήσει πολυ τα κομμάτια που άκουσα από airbourne (έχω ποσταρει και μια playlist πιο πάνω που είναι αυτά που μάλλον θα παίξουν), κι ας είναι ξεδιάντροπη αντιγραφή των Αυστραλών θεών όπως παρατήρησε και ο @pantelis79 . Θα τους δω σίγουρα. Οι lord of the lost δεν είναι η φάση μου ιδιαίτερα, αλλά μάλλον θα τους δω κι αυτούς. Τα καλά του να είναι Σάββατο ένα live.

5 Likes

Οποιος εχει αυτια το εχει παρατηρησει :upside_down_face:

4 Likes

το ticket master δεν πουλάει πια standing B .
Ξέρει κανείς που μπορούμε πλέον να βρούμε ;
Εάν είναι πλέον από το ταμείο απέξω , φαντάζομαι θα είναι ποιο ακριβά ε ;

1 Like

Εμείς ούτε μπρελόκ από το merch με αυτά τα ποσά

2 Likes

Εγώ δυστυχώς έπαθα χοντρή ζημιά στους scorpions και κόλλησα, ήμουν πάντα με μάσκα, γάντια και απέφευγα το συνωστισμό γιατί έχω ηλικιωμένο άτομο.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως την έπαθα, ο πατέρας μου μπήκε στο νοσοκομείο αλλά ευτυχώς βγήκε.

Για τους Scorpions έχασα Glenn hughes(είχα αγοράσει διπλό εισιτήριο)
και maiden. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μπορέσω να πάω slipknot.
Nα περάσετε καλά και προσοχή.

6 Likes

Επειδή αργότερα λέω να ανέβω μπας και βρω εισιτήριο, μήπως ξέρετε σε ποιο σημείο θα πωλούνται και πόσο κοντά μπορώ να φτάσω με μηχανάκι;

Λίγη mainstream media νοσταλγία, ενόψει της σημερινής εμφάνισης των Γιγάντων.

Καλά να περάσετε όλοι.

5 Likes

Ούτε εγώ θα μπορέσω να δώσω το παρών, οπότε θα αρκεστώ να ευχηθώ σε όσους πάνε, να γυρίσουν σπίτι τους γεμάτοι μουσικές και εικόνες και… άδειοι από covid!

4 Likes


Με τον Janick :heart: Up the Irons :metal::metal::metal: Ραντεβού στο ΟΑΚΑ :metal::metal::metal:

35 Likes

Ανεβαινω κηφισιας , που να παρκαρω με βαση τον χαρτη; Δεν εχω εικονα απο την περιοχη και τις αποστασεις;