Iron Maiden @OAKA 16/07/22

Ναι ρε παιδιά, για πείτε, η Σπύρου Λούη είναι από τώρα κλειστή;

Λέω να πάω από Πύλη B γιατί απ’ την πίσω μεριά δεν ξέρω αν μπορώ να φτάσω κοντά με το μηχανάκι.

Για παμε λίγο

Ο σωστός ο Έλληνας όταν ακούει fear of the dark ποτέ δεν σκέφτεται πρώτα τους iron maiden

Comment από το βίντεο

5 Likes

Προτείνω όσοι πάτε με αμάξι να μην διανοηθείτε να το αφήσετε στο ΟΑΚΑ αν θέλετε να γυρίσετε λογική ώρα. Υπάρχει οικιστική περιοχή ακριβώς κάτω από την Σπύρου Λούη, υποθέτω αν πάτε και σχετικά νωρίς θα βρείτε να το αφήσετε σε κάποιο στενό εκεί τριγύρω. Μετά περπάτατε και 10 λεπτά για ΟΑΚΑ και στον γυρισμό είστε κυριλέ.

2 Likes

Thanks

Σχετικά καλές καβατζες υπάρχουν και εκεί Σπύρου Λούη και στα στενά της Μαρίνου Αντύπα, αλλά εγώ λέω να πάω με τρένο αυτή τη φορά, νομίζω είναι καλύτερη ιδέα για (σαρδελιασμα μεν αλλά) γρήγορη επιστροφή- λόγω μαζικότητας που προβλέπεται- αν κάποιος μένει κοντά σε ΗΣΑΠ/μέτρο

Sounds like a plan ή κακή ιδέα? Και acdc με τρένο είχα πάει και θυμάμαι πως δεν είχα ταλαιπωρηθει ιδιαίτερα

Είμαι στην πύλη Β και μετά από τηλέφωνα (αφού επέμενα) μου είπε μια κοπέλα ότι δεν υπάρχουν και δεν πρόκειται να διατεθούν Standing A.
Τώρα αν ξέρει κανένας από τους σίγουρους πιο πάνω ότι δεν εξαντλείται το ΟΑΚΑ, ας μας πει να δούμε τι θα κάνουμε.

Ηθελα να γραψω κι εγω για τη Μαρινου Αντυπα. Οπως και την κατω πλευρα της Σπυρου Λουη, οπου ομως ακριβως επειδη εχει κατοικιες, ισως ειναι ζορι το παρκαρισμα ακομη και στις νορμαλ μερες.

Ίσως το ΕΠΙΚΟΤΕΡΟ post που διάβασα σήμερα:

“Γουστάρω στα τέρματα το «πολεμικό» κλίμα «μονομαγουορ», «μονοπριστ», «τι φωνάρα έχει στα εβδομήντα», «γαμα τους καράφλα» που δείχνουν να περιμένουν να τα διαδεχθούν αύριο τα: «Βρασίδα γλέντησε τους» και «μονομεηντεν»…γιατί αυτοί είστε/είμαστε που λέει και ο σύντροφος Κουτσούμπας…”

Καλά να περάσετε!

10 Likes

ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ πως αυτοι είμαστε.

@Clairvoyant παρε θέση, κάτι υπονοείται πως οι θεοί δεν θα ανταπεξέλθουν στα στάνταρ που έθεσαν οι μανογουορ και ο λεξ, πες τους τι θα συμβεί σήμερα

1 Like

Εξαρτάται από το ποια στάνταρ εννοεί ο καθένας ότι έθεσαν οι Manowar :joy:

Arena B θα είμαι.

2 Likes

Η συζητηση ειναι αστεια. Η μεγαλυτερη live (και μη) μπαντα του γαλαξια παιζει σημερα το βραδυ και εχει ηδη κοψει τους κωλους ολων.

12 Likes

Ελπίζω όχι αυτά της εξάπλωσης του covid :rofl:

4 Likes

Τώρα αυτό το είπες για να πιάσεις και τους Helloween;

1 Like

Ερώτηση, βρήκα εισιτήριο σε φυσική μορφή σε αγγελία, στην οποία όμως αυτός που την ανέβασε, έκανε τη μαλακία και ανέβασε και φωτογραφία στην οποία φαινόταν το QR code, και μετά από παρέμβαση διαχειριστή την κατέβασε.

Θεωρείτε ότι είναι ασφαλής η αγορά;

Καταρχάς γίνεται να μπει κάποιος απλά με το QR;

Κατά δεύτερον, ακόμα και να μπει και πάω εγώ με το φυσικό εισιτήριο, υπάρχει περίπτωση να μου ρίξουν άκυρο;

Μέσα στο χαμό οποίο qr σκαναριστει πρώτο.
50/50 είναι η φάση το τελικό ρίσκο του αγοραστή.

Λολ καλά εντάξει.

Δηλαδή ίσα βάρκα ίσα πανιά αυτός που έχει το ίδιο το εισιτήριο με αυτόν που μπήκε με κάτι που έδειξε στο κινητό.

Οχι εννοουσα οτι ειναι η καλυτερη μπαντα του γαλαξια γενικα. Και live και στουντιο. Ενδιαφερον ο συνειρμός που ειχες. Κατι ξερεις…

εδώ φαίνεται (στο ticket master τουλάχιστον) ότι έχει ελάχιστα ακόμη για standing B…
Φαντάζομαι στο ταμείο θα έχει (για standing B πάντοτε)

OK, απλά εγώ μιλάω για Standing A, όπου η κοπέλα στην Πύλη Β μου είπε ξεκάθαρα ότι δε θα διατεθούν αντίστοιχα εισιτήρια.