Πωλουνται εισιτηρια Iron Maiden OAKA 16/7

Καλημέρα σας.
πωλουνται 2 εισιτηρια για την συναυλία των Iron Maiden στο ΟΑΚΑ 16/7. Τα εισιτήρια είναι στο Τμήμα 5 και αγοράστηκαν 157 ευρώ το ένα. Ο φίλος τα δίνει 130 το ένα.

Για περισσότερες πληροφορίες PM

Ευχαριστώ,

Από μαυραγορίτη;

Νομίζω από εδω τα έχει πάρει:

Δεν παίζει τέτοια τιμή ρε παιδιά στους Maiden;;;

Στο ticketmaster έχει ακόμα διαθεσιμότητα σε τιμές κάτω των 100

τα εισητήρια απο viagogo μπορείς να τα βάλεις σε ότι τιμή θέλεις, γι’ αυτό και είναι πιο ακριβά.

γιατί δεν αγοράζετε εισιτήρια από την επίσημη προπώληση αφού υπάρχουν διαθέσιμα και πάτε από viagogo (μαύρη αγορά)??

2 Likes

το δικό μου το πήρα κανονικά, ηλεκτρονικό απο ticketmaster. Γιατί κάποιοι τα μεταπουλάνε απο εκεί, δεν γνωρίζω.

το θέμα δεν είναι γιατί τα μεταπουλάνε, μαυραγορίτες είναι, να βγάλουν λεφτά θέλουνε. το θέμα είναι γιατί αγοράζονται, ενώ υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα στο επίσημο δίκτυο προπώλησης… τεσπα… μη χαλάμε την αγγελία του φίλου

Δεν χαλάτε καθόλου την αγγελία!! Δεν ξέρω και εγώ που το βρήκε το site (μάλλον το έφερε πρώτο το google και τα πήρε από εκεί!) . Έχει ενημερωθεί οτι έκανε λαλακία…

Φίλε Panther αυτό που λες δυστυχώς παίζει πολύ! Φίλος πριν κανά μήνα μου έλεγε ότι έψαχνε στο internet και του έβγαζε ότι τα μόνα διαθέσιμα είναι στα 150 ευρώ και κάτι τέτοια και πίστευε ότι όλα τα άλλα έχουν εξαντληθεί. Του λέω αποκλείεται ρε μαν ΟΑΚΑ να έχει γίνει τόσο τρελή προπώληση, ιδιαίτερα για τα 100άρια. Τελικά του έστειλα το ακριβές λινκ από ticketmaster και πήρε κανονικότατα σε φυσιολογική τιμή…αλλά πολύς κόσμος μπορεί να την πατήσει…

Μα και εγω μόλις μου ειπε οτι θέλει να δώσει τα εισiτήρια και τα πηρε σύνολο 315 ευρώ τρελάθηκα!! Λέω, πήρα με 50 ευρώ στους Priest, τι στο διαολο, μήπως στην τιμή είναι να τα πιει με τον Dickinson;;;