Iron Maiden - The Final Frontier

Καταρχην δεν ειναι αυτο το εξωφυλλο…ο δισκος λεγεται final frontier οχι El Dorado…

και περα απο αυτο μαρεσει η ιδεα promotion με ενα comic theme!!

PS.

οκ ειδα στο σαϊτ τους το εξωφυλλο…ειναι λιγο Predator η φαση stan wilson!Δεν ειναι και τραγικο

Αυτο ακριβως

Επρεπε να το κανει ο riggs το εξωφυλλο…

http://www.youtube.com/user/ironmaiden#p/u/0/ss46iEaBc2g

δεν θυμαμαι ποιος το ποσταρε,αλλα αυτο ειναι πολυ καλυτερο σαν ιδεα παντως-και σαν αισθητικη…

το εξωφυλλο ειναι για γελια(οκ,ναι,ο γραφιστας ειναι φαν του Predator,το καταλαβαμε)…εκτος και αν το πηραν αποφαση πως το μοναδικο τους κοινο ειναι τα 16χρονα οπωτε καλως…κατι που σαν ιδεα στηριζετε και απο το κομματι σαν κομματι,που ειναι μια ανεμπνευστη μαλακιαρα(οντως στην αρχη νομιζα πως θα επαιζε το Baracunda:p)…

Αναμενομενο βεβαια,οταν καναμε το πολλ μετα απο προ-ριβιου Παοτζη,ηταν το μοναδικο που δεν μου εκανε κλικ…8)

Αυτο εννοεις μηπως???

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs526.ash1/30905_389715750282_345072020282_4557506_2268983_n.jpg

Να δουμε πως θα ειναι και το stage show…ο captain ειπε οτι ειναι εντελως καινουργιο!!Αντε να δουμε…λετε να εχουμε τιποτα εφε με 3D Laser λογο και της sci-fi αισθησης που δινει το the finall ftontier?

τσου,αυτο που σου βγαζει αμα πατησεις το λινκ που ποσταρα και πας στο καναλι τους στο Youtube και ακουσεις εκει το κομματι…

Οκ ενιωσα
Ε και αυτο παντως δεν ειναι και κατι σπουδαιο απλα απο το κανονικο ισως να ειναι καλυτερο

βασικα ακυρο…το χω ακουσει καμια 20αρα φορες μεχρι τωρα και εχει αρκετη ωρα που μου φαινεται ψηλοπαπαρα!
μουφα λεφτα θα βγαλω:p

Το καλύτερο εξώφυλλο των 00’ς το έχει το B.N.W.
Αν είναι δυνατόν εν έτει 2010 να βγάζουν τέτοια παπαριά (για εξώφυλλο μιλώντας πάντα)
Επίσης, που το είδατε το κάτι διαφορετικό;:-k

Αντε να δούμε και το σετλιστ το αυριανό, ήδη ξέρουμε 8 κομμάτια.

Ισως υπαρχει ενας οριακος αριθμος ακροασεων που τοτε το τραγουδι φτανει στο μεγιστο βαθμο καυλας αλλα αν συνεχισεις να ακους θα παρει την κατω βολτα
Αν το δουλεψεις αρκετα ωστε να βρεις αυτον τον αριθμο μπορεις ακομα να βγαλεις τρελα λεφτα
:p:p

γιατι πολυ απλα το κλεισιμο αφορα το πρωτο τραγουδι του δισκου:wink:

Μπορει να εξηγησει καποιος τι ειναι ακριβως αυτο που δεν του αρεσει στο εξωφυλλο??? μονο σε εμενα φαινεται ωραιο??? και θα ταιριαζει πολυ και σε μπλουζα

το εξωφυλλο γαμαει!
το τραγουδι χαλια δεν μ αρεσε δυστυχως :-s

Να τον ακούτε δαύτον. Ξέρει.

Παίδες μόνο σε εμένα φαίνεται ότι τα κομμάτια τα κατακρεουργεί ο Βρασίδας? Ζορίζεται αρκετά και ίσως αν τραγουδούσε διαφορετικά να ήταν καλύτερα.Επίσης αυτός ο mcbrain! έχει να παίξει καλά από το no prayer!!! κι ο ήχος των τυμπάνων απαράδεκτος, το ταμπούρο ακούγεται λες και βαράς κεσεδάκι της ΦΑΓΕ!!! έλεος ρε πλακουτσομύτη πια!!

Mπα, μου αρέσει το κομματάκι! Φαίνεται δουλεμένο, με αλλαγές, και αρκετά επίπεδα στην ενορχήστρωση. Θετική η πρώτη εντύπωση. :slight_smile:

Δεν με χαλάει το κομάτι, απλά ελπίζω και σε πολύ καλύτερα κομάτια:):!:

γνωμες συνυφασμενες με συγκεκριμενο σημειο του ανθρωπινου σωματος:D

οταν ερθει η μερα που δεν θα “μαλωνουμε” για την καινουρια κυκλοφορια των Μειντεν θα αρχισω να ανησυχω…

αν και η μερα ερχεται…φακ:(

κατι διαβασα για καποιο σετ λιστ για πειτε…

απ δε αιρονς!

με πηρε ο υπνος…

Δεν μου αρέσει. Τσάμπα περίμενα τόσες ώρες.