Iron Maiden - The Final Frontier

Με τους Iron Maiden δεν υπαρχουν αμφιβολιες, το μονο θεμα που τιθεται ειναι σε ποια θεση θα το καταταξεις συγκρινοντας το με τα υπολοιπα ΕΠΗ

@fake7 Λογικα οπως λες θα ειναι, για αυτο ειπα οτι δεν ειναι σιγουρο.

Παντου οι Iron Maiden ειναι. Τελος.

Σωστά. Μόνο που εκεί λέγονται “Αndro Maiden”! :lol: #-o :smiley: Ti είπα πάλι…
(Πάω να τη πέσογλου)

τα παντα παιζουν. το μονο σιγουρο ειναι πως ξεπεραστηκε το “amolad συνδρομο” (no blood για την ευαισθητη αμερικη")

Παρτε μου**α eddie με μυαλα,σαλια και δοντια και τραβατε αλεξανδρηθειτε!
http://www.youtube.com/watch?v=poOLu-bpS5U -----> 0:15

Οι τρεις τελευταίοι δίσκοι τους είναι κατά την ‘‘αιρετική’’ γνώμη μου καταπληκτικοί, και περιμένω κάτι ανάλογο:):!:

Μαιστα…αναμένουμε. Πάντως αν είναι ο τελευταίος τους δίσκος μάλλον θα πάω να τους δω live μιας και έχω να τους δω από το 2000. Up the Irons!

Nαι, την εχουν λιωσει τη δισκογραφια στα λαιβ. #-o

Τωρα για το καινουριο, μακαρι να δωσουν αλλον ενα δυναμιτη.

φαγούρα…

άσχετο αλλά είδα κάτι posts στην αρχή και θέλω να ρωτήσω: “Δεν σας αρέσει το A Matter of Life And Death”?

εντάξει καλό ήταν……ως ορισμός της βαρεμάρας. πάτος!

imho το AMOLAD ήταν από τους καλύτερους δίσκους κλασσικού metal στην προηγούμενη δεκαετία και το αγαπημένο μου από τα 3 που κυκλοφόρησαν.

Αυτό βασικά.

καλά το traffic που είχε χθες το official fan club δεν λέγεται!

ΚΑΙ ΓΑΜΩ! ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ MAIDEN ΔΙΣΚΟΣ! YEAAAAAAAAAAAAAAAAH!

Σίγουρα θα λέει τρελά!

Λίγα infos παιδια! Λοιπον, το καλοκαίρι το tour θα είναι taster του αλμπουμ! Το stage set δεν θα είναι και το τελικό! Μάλλον τηα είναι στα πλαίσια τοu gimme ed tour το 2003! Διαβάστε εδώ.

We’re still working on the set list for these summer shows, but this time it will cover the whole history of the band, and I can hint that we will be playing a taster from the new album. We already have the designs for the new Final Frontier stage show which we are building to bring out with us, so this summer tour will be a bit of a preview for the fans. It’s certainly looking very spectacular at this stage and with a brand new Eddie and an amazing light show!" BRUCE DICKINSON

Επισης ο McBrain αν δεν κάνω λάθος είπε πως έχουν 8 καινουρια κομμάτια! Για να απαντησω λοιπόν σε αυτούς που θέλουν μικρότερς διάρκειες (no offense) , δεν νομίζω να γίνει! Πρέπει να έχεις κάπου στα 60 λεπτά μουσικής ειδικά αν αυτό είναι το τελευταιο studio album, και με 8 κομμάτια δεν γίνεται! Άρα πρέπει τα περισσότερα να είναι μεγάλα! Άλλοστε είπε “it’s totally different from what we’ve done before

Το εξώφυλο δεν με χαλάει! Επιτέλους μεγάλος evil eddie! haha! Ισως να μην είναι αυτός ο τελικός αλλα πολλοί έλεγαν πως το καινούριο concept θα είναι ο eddie, σε κάποια αρχάια φυλή! Το δεξιά μέρος του κεφαλιού του, πράσινο, με tribal βάψιμο! Τι να πώ! Για το artwork πρέπει να περιμένουμε! Όπως και για όλα τα άλλα! Δεν ξέρουμε τι έχουν στα brains τους!

PS: Αν έιναι ο τελευταίος δίσκος (ο steve μετά τους 15 είχε πει θα προσπαθούσαν για 17 αλλά anyways) δε νομίζω να σταματήσουν και το touring! Έχουν ακόμα maiden england, κανα δύο donington DVD, κανά DVD από το final frontier. κτλ!

[SIZE=“7”]UP THE IRONS![/SIZE]

δεν μπορω να φανταστω το for the greater good of god και brighter than a thousand suns 3λεπτα τραγουδια…ή το no more lies ξερω γω χωρις τον 4λεπτο οργασμο απο σολο.

“Adrian κοψε το σολο, δεν θα μας παιξει το kDST στο Gta διαφορετικα.”

edit:

maiden 30/7 γαλλια arenes de nimes :wink:

ε ε ε ρχεται!

και γαμω τα νεα!!!
αλλα δεν θελω να σταματησουν γαμωτο…

οσο για το ΑΜΟLAD…ΔΙΣΚΑΡΑ!!!
απο τα καλυτερα χεβι μεταλ της δεκαετιας σιγουρα…

Ελεος βρε JIMMY :stuck_out_tongue: απλα πες μας τι εχουν δηλωσει οι ιδιοι:!: :lol:

Τον Ιουνιο θα δουμε τον νεο EDDIE…

πωω πλακωσανε τα fanboys…

:stuck_out_tongue:

Ti eipa pou na MHN exoun dilosei oi idioi?

Officialy arxise kai to flaming kai se auto to thread! Congrats!

Apla postara ti exei akoustei sto FC! Den vlepw pou einai to kako!

Εγω το μονο που διαβασα ειναι αυτο ΄΄…the band planning to continue to many other countries in 2011’’. Τα αλλα μου ειναι αδιαφορα.

Εξι φορες αυτη τη περιοδεια, λες να ειμαι φανμποι? :lol::lol:

paidia, opws k na xei, to album 8a einai MAIDEN! den uparxei periptwsh na einai metrio! ta idia legame k prin vgei to amolad k telika apodeixthke apo ta kalutera HEAVY metal albums ths dekaetias!
alla o mc brain eipe oti 8a einai kati pou den exoun ksanakanei…
makari na einai 100% maiden…

UP THE IRONS!

Ωραια νεα, αναμενομεν λοιπον…
Επισης…The Final Frontier?
:lol:Κακη ταινια παντως.