Iron Maiden - The Final Frontier

Χαλαρωσε βρε, δεν ειπα κατι κακο και ουτε αυτη τη προθεση ειχα,απλα αναφερθηκα στα εξης

‘’’’’‘Αν έιναι ο τελευταίος δίσκος (ο steve μετά τους 15 είχε πει θα προσπαθούσαν για 17 αλλά anyways) δε νομίζω να σταματήσουν και το touring! Έχουν ακόμα maiden england, κανα δύο donington DVD, κανά DVD από το final frontier. κτλ!’’’’’

:slight_smile:

Εγω πιστευω οτι ο δισκος δεν θα απογοητευσει κανεναν μας…Ας ελπισουμε να ερθουνε απο εδω για να τους αποχαιρετησουμε οπως τους αξιζει…

Xalaros eimai! :stuck_out_tongue: Polu apla kai auto eixe pei o steve kapoia stigmi, nomizw kathws itan sto prwto leg tou SBIT?!!? An thimame kala!

  • To maiden england, itan na vgei meta apo to LAD, to opio kathisterise epidi tha vgazane to F666, episis o bruce exei milisei gia DVD apo a matter of life and death tour, early days tour, kapoia stigmi tha vgei se DVD kai to donington tou 92 gia akoma ena history! Tespa! Off topic olo auto twra! haha! Anyway!

Tha pas eksw to kalokairi na tous deis?

κι εγω για το τελευταιο τους το βλεπω απο τον τιτλο…:(:frowning:
αλλα…

[SIZE=“7”]UP THE IRONS ΡΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE]

εντιτ. πραγματικα στεναχωριεμαι οταν σκεφτομαι οτι δεν θα τους ξαναδω live και δεν θα ξανακουσω τιποτα καινουργιο εστω και πατατα!!!

ας ερθουν να δουμε και Dream Theater

AΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!
ΚΑΒΛΑ !!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ,ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ …

Φετος δυσκολα πολλα τα εξοδα με το δισκαδικο, ακομα σκεφτομαι ομως για Γερμανια, θα δειξει.

Του χρονου ομωωωωωως…:lol: Τουλαχιστον 6!!!

χαχα! Αυτά είναι! Εμένα τα λεφτά με βγάζουν για sonisphere και scorpions για πάτρα αφού δεν τους έχω δει και ποτέ! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ πληρωθώ θέλω να πάω φέτος σε μία εξω και το χρόνου όπου μπορέσω! Γερμανία είναι sold out όπως και Sweden που κανόνιζα να πάω! 8O :lol: Περιμένω μήπως κάνουν confirm to Nimes στην Γαλλία, θα μετράει! :smiley: Αλλά και πάλι μόνο αν παίζουν ευρόπουλα γαμώ την οικονομική κρίση ΓΑΜΩ! χαχαχα! :stuck_out_tongue:

καθολου!!! αλλα καθολου λεμε…!!!
για μενα οτι χειροτερο εχουν βγαλει…
ελπιζω σε κατι καλυτερο εννοειται…(τουλαχιστον για τα γουστα μου)

Maiden ρε! Τελευταίο album, απ’ ότι φαίνεται και ελπίζω να φύγουν όπως τους αξίζει. Με μία δισκάρα!

Οταν ειχε βγει ελεγα οτι ηταν η καλυτερη κυκλοφορια τους μετα το SSOASS. 3 χρονια και κατι αργοτερα λεω οτι ειναι το καλυτερο τους ΜΕΤΑ το SSOASS #-o:roll:

Δυστροποι οι μειντενικοι :stuck_out_tongue:

Tσσσ υπαρχει και το wacken :D.Ελπιζω για την ανακοινωση για Ελλαδα :slight_smile:

Πες τα ρε φιλε ετσι πρεπει να σταματησουν στα πανω τους

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“4”]UP THE IRONS[/SIZE][/FONT]

αφου ξερεις οτι δεν μπορω να παω…:roll:

Προσπαθησε :slight_smile: θα ειμαστε παρεα.Ελπιζω να ανακοινωθει και η Αθηνα

το τελευταιο τους αλμπουμ θα ναι και το καλυτερο τους και μετα το χαος

Είμαι ο μόνος που δεν του αρέσει ο καινούριος Eddie? :-k

Ούτε μένα μου αρέσει…

πριν οι scorpions, τωρα οι MAIDEN

πολλα μαζεμενα για μια χρονια:(

εμενα παντως μαρεσει…αρκετα κιολας…:wink: