Iron Maiden - The Final Frontier

Λολ, τραγικό ποστ.

έλα ρε μαλάκες, φεύγω για διακοπές αύριο. Θα χάσω όλο το πανηγύρι. :frowning:

1η ακροαση καλο φαινετε αλλα νομιζω δεν πιανει το εκπληκτικο amolad…

http://www.youtube.com/user/NickosReincarnation#p/u/7/jSdVLMNac94

ακουσε το αλλη μια και γραψε ξανα.

αν και αν εβγαλες ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ το συμπερασμα απο την 1 φορα που τα ακουσες μαλλον εισαι κατω τον 20 και δεν ξερεις τι παει να πει Μαιδεν.

ακουσα ΟΛΟ (!!!) το when the wind…μαλακια…χαλια το αλμπουμ…καμια εμπνευση…χαλια σολο…η φωνη του μπρους χαλασε…ευτυχως που ειναι το τελευταιο τους…μακαρι δηλαδη

Το ακουσα κι εγω μια φορα,καλο μου φανηκε αλλα οχι τπτ τρελο.Η αληθεια ειναι πως εχει αρκετη μουσικη μεσα και πολυ progressive ομως που δεν ειναι και η καλυτερη μου.Ξεχωρισα Mother of Mercy,The Alchemist,The Man Who Would Be King και ισως και το When The Wild Wind Blows.Σε αρκετα σημεια με κουρασε παντως.Κι επισης το El Dorado ειναι τραγικο κομματι,ανετα ο ορισμος του filler!Kαι μεχρι τωρα νομιζα πως δεν θα ξεπερνουσαν το Αngel and the Gambler ποτε! :stuck_out_tongue:

[B][SIZE=“6”]

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ???[/SIZE][/B]

ΜΕΙΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!

Τσεκ και επόμενο ποστ του.

Το άκουσα κι εγώ και δεν εκφέρω γνώμη, μου μένουν άλλες 31 ακροάσεις για να αντιληφθώ τι παίζει στο δίσκο. Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το ριπαρισμένο έχει μετριότατο ήχο.

λες για την προσβολη του λουπιν απεναντι του και στο ασμα isle of wight?

σωστα μιλαει ο νεος , [SIZE=“4”]καποιος πρεπει να βαλει τα τσουτσεκια σαν τον λουπιν στη θεση τους[/SIZE]

(μλκ αναρωτιεμαι τι ναρκωτικα να πινουν οι τρελαμενοι maiden fans ???)

Kάνε τις 33 τις ακροάσεις για να έχει κάτι από ritual η όλη φάση. Αλλωστε, στην 33η βαθμίδα αποκαλύπτονται όλα…:lol:

Φοβάμαι. :-s

Maidenινη παιρουνε ολοι τους :stuck_out_tongue:

ποση ωρα εκανες για 1 (μια,ουνο,αιν,εν) ακροαση; θα ηθελα να ξερω ποση ωρα κανεις να τυλιξεις το χαρτι της τουαλετας μετα το σκουπισμα και πριν το πεταξεις στο καλαθι.παρανοια.

εγραψε και ο αλλος ο Ξυπνιος για ναρκωτικα…κλαιμε.

τις ιδιες μαλακιες καθε φορα; καθε φορα ομως;; γραψτε ρε και κατι εξυπνο. βαριομαστε.

Σε καποιους θα αρεσει το album και σε καποιους αλλους οχι.Ελεος δηλαδη!!
Οσοι δεν γουσταρουν το album κατηγορουν αυτους που το γουσταρουν και αναποδα.
Τα γουστα ειναι γουστα μη λεμε παλι τα ιδια.
Το album θελει ακουσματα σιγουρα.Πιστευω πως εχει πολλα να δωσει αλλα αυτο ο χρονος θα το δειξει.

Και αυτοι βαριουνται τις ιδεας αντιδρασεις καθε φορα απο εσας.

το dr.stein

εγω παντως για να ξηγιομαστε αντρικια (???) δεν εκραξα καποιον γιατι δεν του αρεσε το αλμπουμ…

το βιρτουαλ ιλεβεν για παραδειγμα ειναι ενα απο τα χειροτερα αλμπουμ στην ιστορια της μουσικης…

τι?

καλα. επειδη παω για υπνο σκεφτειτε ολο το βραδυ καμια ξυπναδα να γραψετε να την διαβασω με το πρωινο καφεδακι.

νομιζω οτι αλλη 1 (μια,ουνο,αιν,εν) ακροαση θα την εχετε κανει.

Back on topic please, και γενικά χαλαρώστε εσείς οι maiden-άδες.

starblind κορυφη…:D:D

coming home πολυ καλο…