"Iron Maiden the road to glory"the movie

θα ηταν συναρπαστικο αν η πολυταραχη και ενδοξη ιστορικη πορεια των Μaiden
μεταφεροταν στην μεγαλη οθονη.στο ρολο του φροντμαν Bruce Dickinson προτεινω τον Kevin Bacon,αν δεν ασχολειται με καμια αλλη ταινια in progress

Θα ήτανε συναρπαστικό εάν η νεκρή γιαγιά μου είχε πέος~!!!

Μαλλον τραβεστι θα ηταν, εκτος απο συναρπαστικο!!
8)

Θα ητανε συναρπαστικο αν απαντουσαμε σοβαρα στο παληκαρι.

Ωραια.Θα ηταν συναρπαστικο εαν σε αυτο το forum δεν ανοιγοταν τοσο ανουσια και αχρηστα θεματα.Ή τουλαχιστον ο τιτλος να ηταν ποιο κατατοπιστικος.Iron Maiden “The Road To Glory” The movie, σου λεει, και μπαινεις μεσα νομιζοντας οτι θα ειναι για τιποτα καινουργιο απο το συγκροτημα, και τι βλεπεις;… ΑΥΤΟ!!!
Ενταξει ρε παιδια και μενα ειναι η αδυναμια μου και μεγαλη μου αγαπη οι Maiden και πολλοι αλλοι αλλα δεν θα κατσω να ανοιγω ολοκληρα θεματα για τις ονειρωξεις που εχω.Πχ " AC/DC Live In Greece" ο τιτλος, και μεσα… " Θα ηταν συναρπαστικο να ερχοταν αυτο το μεγαλο και ενδοξο συγκροτημα στη χωρα μας να επαιζε, εγω θα προτιμουσα να επαιζαν και στο Ηρακλειο της Κρητης 8O 8O ετσι για να μην ξεσπιτονομαστε να ανεβαινουμε Αθηνα!!!
Τεσπα… θα μου πειτε τωρα αν δεν γουσταρεις μην απαντας σε τετεια θεματα, δεν ειναι ομως ετσι και δεν θα το αναλυσω τωρα αυτο γιατι θα βερμπαλιστω (!!!) παλι, οπως λεει και ενας φιλος εδω (Lord,τι γινεται; :wink: )

Nirvana, μην το παρεις προσωπικα το θεμα, ετσι; Δεν εχω τιποτα μαζι σου.
Καλως ορισες παντως στην παρεα μας.

Το αντιλαμβάνεται αυτό η μικρή δικηγόρος του φόρουμ μας ή δε μπήκε καν στον κόπο να διαβάσει το πρώτο ποστ;

tha htan sunarpastiko hmoun se 5hmea festival me group ths areskeias mou kathe mhna kai eixa kathe vradu kathe eidous thuliko ex scandinavias sto krevati mou…

Prosexte omos to kalutero me ton Kevin Bacon, tou proteiname hdh ton rolo kai kala, kai leme tora an ,leme an, den exei tipota kalutero na kanei to palikari, paizei kai ton rolo tou Dickinson… :lol:

Το αντιλαμβάνεται αυτό η μικρή δικηγόρος του φόρουμ μας ή δε μπήκε καν στον κόπο να διαβάσει το πρώτο ποστ;[/quote]
Eγω ειμαι αυτη; :smiley: Το διαβασα το πρωτο ποστ χρυσε μου…Εχουν ανοιχτει και γελιοδεστερα…

Το αντιλαμβάνεται αυτό η μικρή δικηγόρος του φόρουμ μας ή δε μπήκε καν στον κόπο να διαβάσει το πρώτο ποστ;[/quote]
Eγω ειμαι αυτη; :smiley: Το διαβασα το πρωτο ποστ χρυσε μου…Εχουν ανοιχτει και γελιοδεστερα…

παντως σαν ιδεα δν ειναι ασχημη…

IRON MAIDEN : The road to decay!!!