Iron Maiden vs Black Sabbath

@ Gracchus, με τον καιρό θα συνηθίσεις…

Δεν το βλέπω ρε φιλε. Εδώ δεν το έχω συνηθίσει αυτό το πράγμα έξω από forum και ιστορίες κοντά μια δεκαετία τώρα. :frowning:

Επομενο θρεντ

“Maiden Vs. Pizza Hut”

Και τους δύο φυσικά…

Maiden vs. World Of Warcraft

Και οι 2 είναι από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα αλλά από Sabbath προτιμώ την Dio -era, που δεν κράτησε και πολύ(το Dehumanizer και το σήμερα δεν τα συμπεριλαμβάνω). Οπότε ψηφίζω Maiden.

Καλοί οι Black Sabbath αλλά δεν βάζουμε ΠΟΤΕ κάποιον vs στους ΘΕΟΥΣ Iron Maiden!!! YEEAAAAAAAAH!:wink:

Oι Sabbath εχουν μεγαλυτερο magic attack. Οποτε ψηφιζω Sabbath.

μακάρι να ήταν έτσι, αλλά μόνο και μόνο να δεις τις επόμενες σελίδες στα Δημοψηφίσματα, θα διαπιστώσεις ότι κάτι τέτοιο είναι πολύ αγαπημένη συνήθεια των γιουζερς:

Iron Maiden vs Black Sabbath
Iron Maiden vs Judas Priest
iron maiden vs. metallica
Niko McBrain vs Lars Ulrich
Hetfield vs. Dickinson
Cliff Burton vs Steve Harris
IRON MAIDEN VS METALLICA VS JUDAS PRIEST VS BLACK SABBATH
A matter of a life and death vs St. Anger:Ποιο ειναι χειρότερο?

Φυσικά και το κάνουμε- συνεχεια.

Για να σπάσουμε τ @ρχίδια των fellow users μας βεβαίως βεβαίως.

Χμ, παρατηρώ με ενδιαφέρον πως δεν έχουμε συγκρίνει ακόμα τους Dave Murray και Adrian Smith με κάποιους άλλους. Καιρός να ανοίξει κάποιο poll λοιπόν, να διορθωθεί αυτή η ανωμαλία.

ον τόπικ: μου αρέσουν εξίσου και οι δύο. Ναι!

Τώρα το είδα το thread!!Δεν φανταστηκα οτι μπορει να γινει ΚΑΙ αυτη η συγκριση!!Απορω ρε παιδια πως ορισμενοι μπαίνουν στην διαδικασία να συγκρινουν τετοια συγκροτηματα!!!Περα απο το γεγονος πως μουσικά καμμια σχεση #-o

Yπαρχει πολλ για το καλυτερο κιθαριστικο διδυμο και ειναι επιλογη νομιζω αυτοι οι 2.

Ρε παιδια καποιος να ανοιξει το “Judas Priest Vs Metallica”.

Αν και το έχουμε παραγενικεύσει με τα poll, Sabbath. Από κει ξεκίνησαν όλα…

Maiden και εδώ.
Όλα τα ματσάκια είναι ασσοι ξεροί υπέρ των Μaiden πλήν του Χ μεταξύ Cliff και Harris και του τεράστιου διπλου του St. Anger που φυσικά είναι πολύ χειρότερο…

Δε γίνεται δεν έχει τους Maiden μέσα πως να το κάνουμε δηλαδή.

ενταξει αποψη μου, αλλα οποιος το ανοιξε αυτο το poll ειναι τρελος…#-o μα συγκρινουμε τα μυρμηγκια με τους τιτανες??? Black Sabbath ρε παιδια, οχι ο,τι και ο,τι… μην ακουμε και λεμε ο,τι θελουμε!!!
:smiley:
ααα και το απελπιστικο ειναι που ειναι 34 - 31… δεν το πιστευω οτι 31 ατομα το πιστευουν αυτο 8O8O

Κατσε κι εγω εξέφρασα την διαφωνία μου για αυτο το πολ αλλα οχι για τον ιδιο λογο.Μηπως γίνεσαι υπερβολικός?Δε λεω οι Sabs τα ξεκίνησαν όλα(οσον αφορα τον σκληρό ήχο),είναι απο τα αγαπημενα μου γκρουπ,αλλα όχι και μυρμηγκια οι Maiden μπροστά τους…Ενταξει την αποψη σου λες σεβαστο,αλλά είναι ακραια…εντελώς φιλικα! :slight_smile:

χαλαρα black sabbath:)μυθικοιιιι