Iron Maiden vs Black Sabbath

Iron Maiden vs Black Sabbath.
Bruce vs Ozzy.
Ας κερδίσει ο καλύτερος συμφωνα με την αποψη σας.
:twisted: :twisted: :twisted:

iron maiden mou aresoun pio poli … alla o ozzy pistevo pos ine kaliteros apo ton bruce

Paidia kammia sxesi den exoun metaksy tous!Oi maiden poly kaloi alla oi sabbath koryfi,omws den sygkrinontai!Ama eixa na epileksw tha elega…kai oi dyo!

nai re c den leme oti exoun sxesi …apla aftin tin erwtisi ekane to palikari kai egw prospathisa na diakrino ena apo afta…den diafono…k oi dio mou aresoun

Οι Iron Maiden δεν μ αρεσουν αν εξαιρέσεις κάποια τραγουδια τους όπως τα : Alexander The Great , The Trooper , Run To The HiLLs . Μεγάλη μπάντα οι Iron Maiden, αλλά οι Black Sabbath για μένα είναι κορυφή , είναι από τους αγαπημένους μου! οπότε ψηφίζω Black Sabbath!!! :wink:

παμε για ραδικια…

maiden maiden maiden maiden maiden maiden maiden maiden maiden

Kαι γω maiden-ας είμαι αλλά δεν υπάρχει κοινό πεδίο σύγκρισης μεταξύ τους. Κατ εμέ λογικό poll θα ήταν Sabbath vs Pentagram ή Maiden vs Judas Priest ας πούμε ή κάποια παρόμοια.

παντως maiden-priest υπαρχει…

Δεν το θυμόμουν αλλά νομίζω you get the point. Το άλλο δίλλημα είναι ωραίο πάντως. :smiley:

παμε για ραδικια…[/quote] :lol: :lol: :lol:

Παρεξήγηση. Δεν τους κατατάσω στην ίδια κατηγορια απλά ειναι οι δυο μπαντες που εχουν τους περισσοτερους φαν(γνωμη μου).Γι’αυτο τους έβαλα μαζι ή μάλλον,εναντίον…

Αν εννοείς σ’αυτό το forum ίσως να έχεις δίκιο

Γνώμη μου είναι πως είναι δυο απο τις πιο αγαπημενες μπαντες all over the world.

:twisted: :twisted: :twisted:

αυτό από πού σου προέκυψε???

Πιστευω πως ειναι οι δυο πιο γνωστες μπαντες στον κοσμο.

Πώς το εννοείς αυτό?
Εξήγησε το λίγο, αν θες…
τι σημαίνει οι “πιο γνωστές”???

Όποιον και να ρωτησεις για Maiden & Sabbath σίγουρα θα τους ξερει. Επίσεις πως ειναι οι πιο αγαπημενες μπαντες. Όπου κ αν παιξουν γινεται της πουτ…ας. Βεβαια αυτα μπορει και να τα πιστευω γιατι ειμαι κολλημενος με Maiden και λιγο με Sabbath και να εχω χασει την μπάλα…ΟΚ?

ΟΚ
8O