Iron Maiden vs Metallica

iron maiden vs. metallica… Πολλοι λενε οτι οι metallica εχουν χαλασει απογοητευτικα πολυ. Αλλοι απαντανε οτι οι maiden επισης. Τελικα ποιοι ειναι οι πιο επικρατεστεροι…

Stop this madness.

1 Like

kai anarotiomun poios tha to skeftei afto to topic… telso pantwn, Up The Irons!!

Oι Irons στην καρδιά μου πάντα θα έχουν την 1η θέση, όσο και να γουστάρω τους Μetallica…

ρε παιδια ελεος… αυτη η κοντρα δεν οδηγει πουθενα… Καταρχας ειναι τελειως διαφορετικα συγκροτηματα, σα να συγκρινεις manowar με darkthrone(τα παραδειγματα ειναι εντελως τυχαια, οτι μου ηρθε στο μυαλο αυτη τη στιγμη)

Ρε freedomofrock είδες πουθενά έγκυρο δημοψήφισμα, και λες και γι 'αυτό…;
Λίγα είναι έγκυρα εδώ…

+1

+1[/quote]
+2

+1[/quote]
+2[/quote]

έτοιμος είμαι να ψηφίσω 'tallica αλλα…

+3 :lol:

Όποιος θέλει να κλειδωθεί, πμ me. Και βλέπουμε…

Metallica σαφώς…

maiden giati einai i fisiki sinexeia ton purple zeppelin rainbow thin lizzy diladi ton megathirion tis dekaetias tou 70.

Ρε παίδες έχουμε δει τόσα και τόσα άκυρα δημοψηφίσματα, αυτό σας πείραξε;
Απλά γίνεται μια ‘‘μάχη’’ ανάμεσα στα 2 πιο αγαπημένα συγκροτήματα του ελληνικού κοινού…
Είπαμε…

Metallica γιατί είχαν μόνο 2 ψήφους…

(και γιατί οι Iron Maiden μου είναι απίστευτα αδιάφοροι…)

παντος η ψηφοφορια ειναι πολυ πρωτοτυπη οφειλω να ομολογησω 8O 8O 8O 8O

Όχι ρε karvou δεν το περίμενα αυτό από σένα…

Metallica, γιατι οι Maiden ξεφυγαν αρκετα και δεν ειναι σωστο.
Ασε που Maiden-αδες θα αρχισουν παλι τα δικα τους… :?

Η κλασσική διαμάχη των 90ς επανήλθε δριμύτερη έτσι? :lol: Μιλάμε για 2 μεγαθήρια πoυ το καθένα έχει γράψει την δική του ιστορία στον χώρο.Παλιά θυμάμαι πλακωνόμασταν κιόλας για αυτό το θέμα(α ρε 90ς!).Υποκειμενικά λοιπόν,Μεtallica.Για πολλούς λόγους που βαριέμαι να αναφέρω τώρα :twisted:

Και οι metallica εχουν ξεφυγει αρκετα. Και πιο πολυ θα ελεγα αν σκεφτεις τι βγαζανε και τι βγαζουν τωρα οπως επισης με ποια συγκροτηματα παιζουν σε συναυλιες π.χ. linkin park, limp bizkit…

maiden - giati eixan 2 kiuaristarades, giati exoun TH FWNH, kai akoma thn exei o dickie, kai den agkomaxo-faltsarei, maiden gia thn agia tetrada piece ws 7th - kai ta alla 10 albums. maiden giati den bgalane gixa - arpaxth tou styl seint bariemai na grapsw enan disko. anger. maiden re aortes !

Ωραια αφου πρεπει να απαντησω θα πω και maiden και metallica γιατι ειναι 2 μπαντες που γουσταρω πολυ. Οποτε ισοπαλια