Iron Maiden vs Sepultura Football Match

[B]Last Saturday (March 1st) SEPULTURA played a football match between Iron Maiden vs. “The Brazilians”.

SEPULTURA’s Andreas Kisser played the in brazilian team, which lost the match by the score of 8 x 0 to the Iron Maiden team, headed by Mr. Harris.

Watch the video…an appetizer for today’s and tomorrows’ Champions Leagues’ repeating games…![/B]

Δειτε το βιντεο εδω http://mais.uol.com.br/view/jogo-amistoso-do-iron-maiden-no-brasil-040266C8C16386

Ο Steve κανει οργια παντως…

0:348)

το ειδα κι’εγω, αναμενομενο να χασουν οι seps αφου λειπουν τα αδερφια αλλα οχι και 8-0! εχουν και καποια διαφορα ηλικιας οπως και να το κανουμε…

Ωραιο βιντεο πλακα ειχε

Πωπω καψιμοοοο!

να θυμήσουμε σ’αυτό το σημείο τη θρυλική ισοπαλία 1-1 μεταξύ maiden και scorps το 81.
γκολ με κεφαλιά ο meine

o μαινε ηταν οφσαιτ…

κανα video maiden-purple δεν παιζει??

Να λοιπόν που ο χάρις δεν φοράει τσάμπα τα σορτσάκια στα live των maiden

εμ άμα σκάσει καμία μπάλα στις σκηνή πως θα κάνει ψαλιδάκι ??? :lol: :lol: :lol:

Ο χαρις θα μπορουσε ανετα να παιζει στην Μιλαν παρεα με τον μαλντινι,δεν εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας…:stuck_out_tongue:

Το Sepultura - Maiden είναι ο μοναδικός ποδοσφαιρικός αγώνας που μπορούν οι ¶γγλοι να νικήσουν τους Βραζιλιάνους…

Ψέματα και κακοήθειες :P:P:P:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλα αμα επαιζε ο Igor με τετοιο ποδι που εχει κανει απο τα διαταλλα θα εβαζε καμια 10αρια γκολ!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Τωρα ο Max δεν ξερω αν θα μπορουσε να κουνηθει!!:stuck_out_tongue:

o Max μπορει να μην εβγαζε ματια αλλα μπροστα τους καγκουρες τους Sepultura θα φανταζε Messi !!! Ασε που θα ηταν και ηγετικη μορφη με το περιβραχιονιο και την τζιβα να ανεμιζει ανεμελη !!!

Βαλτε πολλα γκολ στους -και καλα-Sepultura μπας και ξυπνησουν και διαλυσουν αυτη την αηδια !!!

ΠΑΟΚ ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΑX ΜΕ SEPULTURA !!! Ασχετο,αλλα κολλαει με το αντικειμενο του topic…

Να διαλυθούν οι Sepultura είναι ένα πράγμα αλλά να σου πώ την αλήθεια οι Soυlfly δεν είναι καλύτεροι. Τους είδα σε συναυλία και απογοητεύτηκα, τα τραγούδια ειδικά είναι η ανακύκλωση της ανακύκλωσης…Arise again? Έλεος!![-X

Από την άλλη πλευρά ο ήχος των Sep live είναι φρίκη. Ειδικά ο Αντρέας και η Fender του, δεν καταλαμβαίνεις τι παίζει…#-o

Το Escape to the void είναι το αγαπημένο μου, έπρεπε να μπουν οι στίχοι για να καταλάβω ότι αυτό έπαιζαν, άσε που άφηνε πίσω κομμάτια του τραγουδιού και των σόλο…[-X κρίμα.

Εγω το λεω απο την αποψη οτι δεν υπαρχουν Σεπς χωρις Μαξ…ποσο μαλλον χωρις αδερφους καβαλερα !!! ειδικα ο κισσερ την εχει δει λες και ειναι δικο του το μαγαζι !!! βρε ουστ !!!

Και στο κατω κατω αν το δουμε κι αλλιως,να ειχαν τα κοτσια να κανουν κατι καινουριο οπως προσπαθησε ο Μαξ και οχι να καθονται βολεμενοι κατω απο την αιγλη του ονοματος…τζαμπα κανανε μια τεραστια μπαντα σαν τα μουτρα τους…

Στιβ Χαρις ρεεεε…Τί Ροναλντίνιο μου λέτε…Ποσο πηγε 8-0???