Εγώ ρε παιδιά άκουσα κάτι για Iron Maiden τον Οκτώμβριο

Εγώ ρε παιδιά άκουσα κάτι για Iron Maiden
τον Οκτώμβριο στη Θεσσαλονίκη…It’s True??? 8)

Παμε απο την αρχη τα ονόματα των μηνών…

Στην ανάγκη και την άλφα-βήτα βρε αδερφέ…

kala re file eisai sovaros? edo oute group toy velhnekous ton “Olethrio Rhhgma” den kanoun live sthn idia xora mesa se 4-5 mhnes tha kanoun oi Maiden? 8O 8O

eleos, use your brain!!! :o

Ατυχές το παράδειγμά σου…Τι να πουν οι Maiden μπροστά στους “μέγιστους” Ολέθριο Ρήγμα;;; Ε;;;;;
:smiley:

Τώρα που το καλοσκέφτομαι βέβαια, αν θυμάστε οι Maiden είχαν παίξει τον Οκτώβριο του '99 και μετά κανόνισαν να έρθουν ξανά τον Ιούλιο του 2000. 9 μήνες μετά δηλαδή!!! (Άσχετα αν τελικά δεν είχαν έρθει…)

Me tipota ton Iounio ekanan kai 8a ksanakanoun se 5 mhnes!!! Me tipota…

και καλύτερα που δεν είχαν έρθει γιατί είδαμε ολόκληρο setlist Dream Theater,μόλις είχαν κυκλοφορήσει το Scenes From A Memory.Γαμώ ήτανε.

αληθεια ειναι!!θα εχουνε και σαππορτ τους μπλακ σαμπαθ!! :smiley: στο "ελατε να τα 3αναβρουμε"τουρ

Εγώ πιστεύω ότι θα ναι support ων Nightwish.

Aν ειναι support στους Νιghtwish … θα με χαλασει , αφουσ σκεφτομαι ηδη σοβαρα να μην παω στο Live . :cry:

Ok ρε μαγκές μην με φάτε κιόλας!!! Εγώ σας είπα απλά τι άκουσα!!!
Μακαρι να ερθουν αλλα ουτε και εγώ το πιστευω!!! :cry:

εγω παλι κατι ακουσα για dimmu borgir τελη οκτωβριου,ξερει κανεις τπτ ρε παιδια…???

εγω ρε φιλε δεν ξερω τιποτα για dimmu borgir αλλα μια και
δεν θα ξανα πεις κακία για της ξανθιες θα σε γνωρισω σε μια
φίλη μου ΟΚ???

Η αλήθεια Guitarist είναι οτι θα παιξουν στην Θεσσαλονίκη οι Paul Di’ Anno’s Killers στις 23/10 τον Μύλο.Να και το link απο το official:
http://www.pauldianno.com/tour.shtml
'Ισως εκεί έγινε το μπέρδεμα.

Έχεις δίκιο φίλε Tony και εγώ έτσι πιστεύω ότι έγινε!!
Όταν έμαθα ότι θα έρθει ο Paul Di’ Anno τους το είπα και καταλαβαν!!
Τζάμπα χαρήκαμε!!! Είσαι μέλος των W.A.N.T.E.D.??? :?: :?:

My name is Saul… Saul Hudson you asswhole!!!
Guns N Roses you …motherfuckers!!!

Kalo e?? plaka kanw. Mpa support twn Guns 8a nai… ksereis twra Axl Slash Duff kai tetoia… :lol: :lol: :lol:

Ο Di’Anno πάντως είναι confirmed, οπότε μάλλον γι’ αυτόν γίνεται ο λόγος.
Και πέρσι δεν ήταν να έρθει; Τι έγινε τελικά;

Δεν ξέρω αν ήταν να έρθει και πέρσι , τουλάχιστον απο τον διοργανώτη που τον φέρνει φέτος-η εκπομπή Evolution.
Περισσότερες πληροφορίες για φέτος εν καιρό λογικά.