Iron Maiden

Γιατι 16 εχουν βγαλει οι Μεηντεν.

Μερικοι τα θελετε μασημενα!!

6 Likes

Καλά τώρα … Μην ξεχνάμε και τα προσωπικά του Bruce καθώς και το British Lion…

1 Like

Είναι και τα Blaze. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Συγνώμη αδερφέ… δεν θα ξανά γίνει .

Να πω μόνο ότι χαίρομαι ειλικρινά με την χαρά των παιδιών που έχουν ενθουσιαστεί τόσο πολύ .
Respect.

1 Like

Είναι και το A.S.A.P.!

2 Likes

Και το White Spirit!

1 Like

του Di’Anno δεν μετρανε ;

Κάτσε να έρθει να μας ξαναξαναχαιρετήσει ο Παυλάρας, γιατί την προηγούμενη φορά δε μας είχε χαιρετήσει πολύ καλά και την προπροηγούμενη κάτι είχε ξεχάσει να μας πει και την προπροπροηγούμενη πονούσε το πόδι του και βλέπουμε αν θα μπει.

1 Like

Για να πάμε διαβασμένοι στη Μαλακάσα…

1 Like

ακυρο δεν ταιριαζει με τις ημερομηνιες…

Παντελή εσύ? :grin:

1 Like

Ο @pantelis79 έχει καλύτερο και γραπτό και προφορικό λόγο .

1 Like

Ισχύει

1 Like

Άσε που δεν έχει fb (ή ετσι λέει τουλάχιστον :stuck_out_tongue: )

3 Likes

Δεν είμαι δικηγόρος μόνο των Metallica αλλά ολόκληρης της familyyyyyyyy !

Πάντως αχρείαστο το σχόλιο του φίλου στο Facebook. Βαρετές συγκρίσεις .

3 Likes

Εχω φυγει απο το τελευταιο live Maiden που πηγα και ηταν και πριν 10 χρονια, θα μπορουσα να ημουν εγω :grin:!

3 Likes

Και πάλι καλύτερα θα το έγραφες ( κάνε Facebook , να καούμε ).

1 Like

Εχω ρε :stuck_out_tongue:.

2 Likes

Πλάκα έχουν οι συγκρίσεις εμένα μαρέσουν…φυσικά εννοείται ότι ο τελικός ‘νικητής’ εξαρτάται καθαρά από το ποιας μπάντας την μουσική προτιμάς…γιατί δεν παίζουν και τα ίδια.Αγαπώ και τους δύο , τους έχω δει αρκετές φορές (6 Maiden 4 Metallica )και εξωτερικό αλλά περνάω ένα κλικ καλύτερα στους Βρετανούς απλά γιατί τους γουστάρω λίγο περισσότερο.

Και οι δύο δίνουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ live , μακράν ότι καλύτερο και επαγγελματικότερο μπορείς να παρακολουθήσεις στο είδος , πάντα με ακριβές και προσεγμένες παραγωγές που φαίνεται ότι σε σέβονται σαν οπαδό και δεν έχουν την λογική του money-grab κατά την άποψη μου.

Σαν ξεκάθαρα προτερήματα του ενός και του άλλου θα έλεγα το εντυπωσιακότερο stage show και την φωνή του Dickinson για τους Maiden , και από την άλλη τα πολύ καλύτερα Setlists και την παραπάνω ώρα που παίζουν οι 'tallica.

7 Likes
1 Like