Ποιό είναι το χειρότερο εξώφυλλο των Iron Maiden;

εμενα δε μου αρεσει καθολου το brave new world!!!

Το χειροτερο εξωφυλλο που πραγματικα δεν ξερω πως καταφεραν και πεισαν τους εαυτους τους και το βαλανε ειναι το Dance Of Death…Απλα απαισιο μια παπαρια και μιση.#-o Δευτερο χειροτερο το X Factor, καλο το concept, ασχημο το αποτελεσμα… Επισης το AMOLAD δεν με τρελαινει αλλα ΟΚ… Dance Of Death δεν ειναι με τιποτα. Ολα τα υπολοιπα ειναι φανταστικα, με κορυφαια το Seventh Son Of A Seventh Son (επισης ο κορυφαιος δισκος) και Powerslave… [SIZE=“3”]Ε Π Ι Κ Α[/SIZE] …:bow2:

[SIZE=“3”]UP THE IRONS[/SIZE]

Aυτο


και τα τραγουδια του ηταν γαμα τα

runner ups τα dance of death και virtual xi

Αλήθεια πόσοι από εσάς είχατε αγοράσει την περιορισμένη έκδοση του Virtual XI το 1998 με το τρισδιάστατο εξώφυλλο;; Εκεί που οι φωτιές και οι θάλασσες του εξωφύλλου φαινόντουσαν σαν αληθινές. Πόσο μα πόσο εξωφυλλάρα έγινε άραγε και πόοοσο ανέβηκε στην εκτίμηση σας;;
Παρεπιπτόντως εγώ CIT ψήφισα. edit dance of death ήθελα να πώ μη βαράτε.

Το X-Factor και μετά το Dance of Death…

Virtual XI

Dance of Death και Virtual ΧΙ συναγωνίζονται… Ένα απ’τα 2, δεν μπορώ ν’αποφασίσω.

virtual XI

Virtual XI χωρις δεύτερη σκέψη!!!

dance of death οποσδηποτε.Εινε τοσο χαλια που δεν βλεπετε!

Και γω το Βίρτσουαλ 11 ψηφίζω.

τα 2 τελευταια καθως και το x factor

Dance of Death…χειροτερο εξωφυλλο ever[-X

Το dance of death.Ακομη δεν μπορω να καταλαβω τι θελανε να φτιαξουνε.ΤΟ βιρτσουαλ καλο εξωφυλλο εχει νταξει.

συμφωνω με nightwing…τι ηθελαν να κανουν με το εξωφυλλο?Το θεωρω πολυ φτηνω για να’ναι maiden αλλα δινουμε αφεση στους θεους…:smiley:

Άνετα x factor, δεν μου αρέσει καθόλου.

Όλα έχουν τον χαβαλέ τους, ωστόσο το κόβερ του A Matter of Life and Death είναι τραγικό. Έχει όντως γέλιο, αλλά παραμένει τραγικό.

Α Matter Of Life And Death για μενα…Το βρισκω αδιαφορο.Το Dance Of Death ειναι πραγματικα αθλιο σε ποιοτητα, μου αρεσει ομως το concept γι’αυτο και δεν το ψηφιζω…

dance of death μακραν του δευτερου. Βασικα αυτό είναι απο τα χειρότερα εξωφυλλα ever όχι μόνο απο maiden.

χαλαρα χειροτερο το x factor… χωρις δευτερη σκεψη… (και μετα no prayer…)