Isis Live In Athens 14/06

Ένα από τα κορυφαία συγκροτήματα των τελευταίων ετών για δεύτερη φορά στην χώρα μας! Το είδα στο http://www.myspace.com/sgnl05. Αυτή τη φορά δεν το χάνω με τπτ. Θα κατέβω Αθήνα.

Μόνο που είναι 14/6 και όχι 16/4, γιατί αλλιώς θα το είχες χάσει πάλι :slight_smile:

ISIS NAIIIIIIIIIIIII

Άντε να μαζεύονται περισσότερα post-rock συγκροτήματα…

Και μη ξεχνάτε 31/5 Red Sparrows . 8)

Που θα πρωτοπάμε φέτος ρε γμτ?#-o :lol: :lol:

Αστα φιλε…

Isis, Kreator/Celtic Frost, Red Sparrowes, Rockwave…

Μαλλον πρεπει να πιασω δουλεια!

Αγαπητα καρντασια-διοργανωτες,μηπως λεω,μηπως να τους φερνατε και κατα δω γιατι τελευταια το μηχανημα μου που φτιαχνει απεριοριστα λεφτα εχει καποια βλαβη?

zhtwwwwwwwwwww!!!eutyxws pou erxonte giati tous eixa xasei thn prohgoumenh fora!!:yahoo: :yahoo:

χμ. μαλλον χλωμο εως απιθανο…δεν εχω ακουσει κατι για θεσαλλονικη…

λενε πως θα ειναι πακετο με τους oxbow. απο αρκετα εγκυρη πηγη. πολυ καλο πακετακι.:smiley:

me oxbow???an isxuei kati tetoio milame gia ena para polly kalo live!!:slight_smile:

Κριμα ρε γαμωτο.Αυτοι και οι S.Beggars μου χουν μεινει απωθημενο.Κυριως οι S.Beggars.:?

κατι πηρε το αυτι μου πως δε θα γινει τελικα στο Οξυγονο που ηταν να γινει και θα το πανε για το Αν λογω του οτι δεν θα ειναι διαθεσιμος ο χωρος. αν γινει αυτο, εκτος του οτι θα σκασουμε απο τη ζεστη, πάνω απο 600 εισιτηρια αμφιβάλλω αν θα τυπώσουν. οποτε οποιος προλαβει προλαβε.

ελπιζω να κανω λαθος…συντομα λογικα θα σκασει μυτη το νεο αν ειναι αληθεια…

οι oxbow θα ειναι μαλλον σιγουρα μαζι, το λεει και στο site των isis…
η απορια μου ειναι…γινεται να ειναι μαζι και οι boris παρακαλω?? :roll:
οπως και να χει, αυτο το live δεν χανεται ευκολα! :thumbup:

ΕDIT: Αντιγραφω απο ανακοινωση της Venerate Industries:

" ISIS and Oxbow June 14th @ An Club
This is turning out to be a great summer for gigs!
And we are pleased to announce that ISIS are coming back together with Oxbow for one night only at An Club on June 14th!
This is guaranteed to be one hell of a kick ass show!

Tickets will be on sale sometime in May, we’ll keep u guys updated!They will be priced at 30 euro.

Check the bands out here:
www.theoxbow.com

Cheers! "

as elpisoume to live telika na mhn ginei sto an club…giati o hxos tha einai skata!!

τελικα ειχα δικιο για οτι ειπα. α, και…

γινεται να ειναι μαζι και οι boris παρακαλω?? :roll:

χμ. δικος μου εισαι! ετσι, βλεπω εχεις καλες βασεις.:wink: την συνεργασια boris με sunn O))) την ειχα βαλει στο τοπ 15 μου για το 2006. ασυλληπτο. και λενε πως το γραψανε μαζι, και το ωραιο ειναι οτι οι μεν ειναι ιαπωνες και οι αλλοι αμερικανοι. λολ.

και μπορις εγω δε περιμενω να δω ποτε μου και ποσο μαλλον ελλαδα. ποιος θα φερει εδω γκρουπ απο ιαπωνια; αν εχει λεφτα για πεταμα ισως…επειδη τα λεφτα του δε θα τα βγαλει…:frowning:

re paidia to live telika pou tha ginei…gia peite gia exw xasei ligo thn mpala!!!:frowning:

Στο AN από ότι βλέπω. Αντιγράφω από την κεντρική του AN:

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ

ISIS special act: OXBOW

ΕΙΣΟΔΟΣ: 30 EURO

Οι πόρτες ανοίγουν στις 21:00 και η συναυλία αρχίζει στις 21:30

μα καλα τι πινουνε???..πανε καλα???..στο ΑΝ???ποιος θα πρωτομπει εκει μεσα???καλοκαιριατικα???αιντεεεεεεεε…

Περσυ που ηρθαν ημουν φανταρος…φετος θα τη χασω επειδη οι μλκς δεν μπορουν να βρουν ενα μεγαλυτερο η ακομα καλυτερα ενα ανοιχτο χωρο …νοικιαστε μια πλατεια…μια αλανα …μια παραλια ρεεεεεεεεεε…μη μας κλεισετε σαν τα ζωντανα στο κατωι το ΑΝ…

απ οτι εμαθα καμια 500ρια εισιτηρια εχουν διατεθει για αυτον ακριβως το λογο. για να αποφυγουν να γινει ο χωρος θαλαμος αεριων…

το ΑΝ πρέπει να κλείσει επιτέλους, παθαίνω κλειστοφοβία εκει μέσα…αυτή η υπόγα δεν είναι συναυλιακός χώρος, έλεος…#-o

Τα εισιτήρια από όσο ξέρω είναι αυστηρά 500 και γι αυτό το live και για τους Red Sparowes.