Isis Live In Athens 14/06

Εψαξα και στα 3 σημεια προπωλησης και δεν ειχαν… Τωρα αν ξαναφεραν μετα δεν ξερω… Να σου πω την αληθεια κιολας, μετα απο τα οσα εγιναν στους Red Sparowes δεν ψηνομαι να λιωσω στο An… Τους εχω δει στο Ροδον αλλωστε…

λεπον. προνοησαμε και μαθαμε. προπωληση οντως τελειωσαν, αλλα θα υπάρχουν 100 εισιτηρια διαθεσιμα στο ταμειο τη μερα της συναυλίας. οποιος θελει και δε προλαβε ας σπευσει νωριτερα την ιδια μερα…

Την τυχη μου μεσα!!! Επαιξε αλλαγη στο προγραμμα της εξεταστικης μου και γραφω και Παρασκευη… Αρα Isis γιοκ, οποτε οσοι πατε γραφτε σετλιστ και εντυπωσεις…

Εντυπωσιακοί …Απίστευτοι …Καταπληκτικοί…

Πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια για να μπορέσεις να περιγράψεις το μεγαλείο τους !!!
Ούτε οι γνωστές άθλιες συνθήκες του ΑΝ κατάφεραν να το μειώσουν έστω και στο ελάχιστο !!!

Μας απογείωσαν κυριολεκτικά και λίγο πριν το τέλος έμειναν αποσβωλομένoι κοιτώντας το πλήθος εκστασιασμένο , να ζητωκραυγάζει ρυθμικά : “Ιsis…Isis…” …και λίγο αργότερα μας αποζημείωσαν με ένα μακροσκελέστατο encore “ποτ πουρί” by Isis…:smiley:

:papas: :bow: God Bless Isis !!! Long Live Post Heavy Music !!!:bow2: O:)

Υ.Γ. Μέχρι το αργά το βράδυ ή το αργότερο μέχρι αύριο θα έχετε και το βίντεο του υπέροχου αυτού Live !!!

  1. :smiley:

ασυλληπτο επος το λαιβ. περισσότερα στο λαιβ ριπορτ…

Φτου, γαμω την εξεταστικη μου!! Τι εχασα…

Τουλαχιστον ελπιζω οτι αφου ειδα τι ανταποκριση ειχαν απο το ελληνικο κοινο θα μας ξαναρθουν (και σε καλυτερο χωρο θελω να πιστευω)…

Oπως σας υποσχέθηκα λοιπόν …ορίστε και το βίντεο από το φοβερό αυτό live των Isis !!!..

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=148403#post148403

  1. :smiley:

Οι τύποι πραγματικά τα έδωσαν οοοοοοοοοοοοοολα!!!
Έπαιζαν σχεδον 1:30 ώρα!
Και σε ανύποπτο χρόνο έπεσε το So did we, και εκεί τα είδα όλα.
Μια φορά δεν είναι αρκετή!
ISIS ISIS ISIS ISIS ISIS ISIS