Isis - Wavering Radiant

Ήμουν σχεδόν σίγουρη, απλά γούγλαρα τώρα για να το επιβεβαίωσω (δεν βρήκα κάτι). Όσο κι αν pelicanίζει είναι πολύ ωραίο. Και αυτό και το city of echoes.

Скачать с…

αμα καταλαβα καλα τον απο πανω…

PM PM PM PM PM PM PM

:D:D:D:)

Ρε φιλαράκι όχι σήμερα που πνίγομαι στις δουλειές. Ζημιά…(κατεβαίνει ήδη)

pm,pm,pm…!!!εκλιπαρω,πεφτω στα γονατα,πλιιιιιζζζζζζζζζζζζζ!!!

Ρε παιδια μαη δεν βγαινει ομως???πωωω νταξει πρεπει ναναι το πιο νωρις που εχω δει μεχρι τωρα να διαρρεει…Σιγουρα ειναι αυτο??:stuck_out_tongue:

Ωραιο ακουγεται, αλλα απαιτει χρονο κι ακροασεις.

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι καπως ασαφεις. Για περισσοτερα ραντεβου σε καμια βδομαδα.

Edit: Το τελευταιο κομματι παντως ειναι απιστευτο…

Έλα, οι φανμπόυδες. Isis λέμε.

Νομίζω πως το ένα απ’ τα δύο κομμάτια που συμμετέχει ο Adam είναι το πρώτο (Hall of The Dead).
Επίσης το Ghost Key ξεκινάει άκυρα. Αλλά έχει ένα τρελό γύρισμα :smiley:
Γενικά θέλει πολύ χρόνο ακόμα, αλλά μου φαίνεται ανώτερο απ’ το προηγούμενο (=
Θα δούμε!

pm plzzzzzzzzzzzzzz:please::please::please:

αυτο.

Γι’αυτούς που θα κάνουν σχόλια για τα καθαρά φωνητικά, μπορώ να πω οτι υπάρχουν σημεία που δεν μου αρέσουν τα brutal του (αν και ποτέ δεν μάρεσαν αρκετά).

Ομορφο αλμπουμ και το τελευταιο κομματι το εβαλα στο ριπιτ 3-4 φορες .Ο χρονος θα δειξει αλλα ειναι isis πως να το κανουμε δεν θα βρεις ψεγαδια.more acroaseis on the way

πμ μι

Έπος…

Αμαν…αμαν…αμαν…8O
και είμαι ακόμα στο 3ο κομμάτι…

(edit: κ@ριόληδες…τι βγάλατε πάλι…)

Αμάν αμάν δε λες τίποτα. Οι επόμενες ακροάσεις θα αποκαλύψουν την αλήθεια. Προς το παρόν… Αμάν αμάν πόσο φοβερό ακούγεται.

Το ακούω κανα 2 φορές και μετά κάνω υπομονή μέχρι τις 24 Απρίλη που θα ‘χω το βινύλιο στα χέρια μου. :vibrate::bounce:Εντάξει τι να λέμε, σίγουρα καλύτερο και πιο μαύρο απ’ το τελευταίο τους…

Έχει βγει για preorder?

Δεν είμαι σίγουρος, απλά φίλος μου το παρείγγηλε από γνωστό ντόπιο διαδικτυακό προμηθευτή, κι έρχεται κατάτι νωρίτερα από την είσημη κυκλοφορία του δίσκου.