J.Lande/Thunder/Ratt/Cinderella live in Greece...?

Cozy prosexe please kai min kaneis tetoies vrisimantes dilwseis dioti mallon den ksereis ti simainei Jorn Lande…!!! Ton exeis akousei arage tin epoxi pou vriskotan stous The Snakes twn Marsden/Moody??? Profanws kai oxi … An thimamai kala exeis dilwsei trellos me tous Whitesnake!!! Swsta??? E, tote min ginesai kai toso apolitos stis atakes sou…:wink:

Fimes… Apla fimes…!!! To na elpizoume Petro na doume stin Elladitsa mas tetoia onomata den einai nomizw kai poly kako! Eksallou oute etaireies apokalyptw oute meros pou tha ginoun ta live oute kati parapanw… Pou to kako??? Isa-isa dinetai i efkairia se pollous na poun tin gnwmi tous ean einai yper aftwn twn live i kata etsi wste na pernoun kai oi diorganwtes mia prwti eikona. Filia, re!:stuck_out_tongue:

Xlwmo ews entelws ksevammeno…!!!
Oso zoume omws elpizoume…!!!
Ante kai me to kalo kai … CRASHDIET!!!8)

αν καποιος διοργανωτης διαβαζει αυτο το ποστ τον εκλιπαρω να φερει cinderella φετος…αναβω και λαμπαδα στο μποι του…!!!
αντε φερτε τους…κοσμο θα χει…μη το σκεφτεστε ρε!!
αι να ξεχαρμανιασω λιγο…

Που τους θυμήθηκες τους Y&T.

GO FOR THE THROOOAAT!!

gia poio logo ?gia na mazeytoyn pali 150 -200 atoma?ase file kalytera vale kana cdaki toys na paizei giati den to vlepo!!!

Παιδια ξεχασατε τους Journey οι οποιοι θα κανουν μια one and off gig στην Ελλαδα με την δημοφιλη τους συνθεση αφου οι διοργανωτες εξασφαλισαν την συμφωνια του Steve Perry o oποιος ενθουσιαστηκε με την ιδεα και αμεσα προθυμοποιηθηκε.

ε δεν νομιζω ρε συ μονο 150-200 ατομα…τι διαολο…ειναι δημοφιλης νομιζω στην Ελλαδα οι cinderella…καποτε γεμιζαν σταδια στο αμερικα…να μου πεις για μπαντες οπως οι LA guns οι winger οτι μαζευουν τοσους οκ…αλλα νομιζω οι cinderella ειναι πιο δημοφιλης…ετσι νομιζω δλδ…

οπα οπα…ποτε που πως; πρωτη φορα το ακουω αυτο…αθηνα μονο;;; παιζει και σαλλονικη;;

Πλάκα κάνει ρε :lol:

ελεος…ελεος…ρε δεν παιζουν με αυτα!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιποοοοον! Απο RATT αν θελεις κατι αντιπροσωπευτικο θα πάρεις τα δυο πρώτα δισκάκια. “out of the cellar” + “Invasion of your privacy”. Είναι απίστευτο hair/glam METAL! Τ’ωρα για την αηδία αυτη την επανένωση μην δώσεις ουτε σεντ! Μαζεύτηηκαν ολοι μαζι κ είπαν μιας κ ΠΑΤΩΣΑΝ ομαδικά να βγάλουν κανενα εξτρα δολλάριο στην πλάκα του Αειμνηστου Κιθαρίστα τους!

Robin Crosby LIVES!

Κατά τ’άλλα κρατάω μικρό καλάθι πάντα όταν ακούω φήμες… στην Ελλάδα ζούμε!!

Thanks φιλε!!!:slight_smile:

Ας έρθουν κι εμείς θα μαζευτούμε…:yes:

Δεν βγαίνει… Δημοφιλής σε 200 και τους έχουν ακουστά 2000. Αλλά στο live οι 200 θα πάνε.
Στην περιοδεία στην Αμερική με Ratt, Firehouse & Great White έπαιζαν σε clubs των 600-800 ατόμων.
Πόσοι ξέρουν άλλα τραγούδια εκτός από το Gypsy road και Somebody Save Me? Λάθος εντύπωση έχεις…
Όλοι να κρατήσουμε τα λεφτά μας να κάνουμε sold out την συναυλία των TOOL και των Iron Maiden…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Εγω γιατι δεν το πιστευω οτι μπορει να ερθουν?Μηπως ειμαι προκατειλημενος στην χωρα που ζουμε?

θα μαζεψει 400-500 ατομα σιγουρα το λαιβ…αν γινει…

και στο αμερικα φιλε πετρο δεν ειναι τσι μοδας το ποζερ σημερα…αν αυτο σου λεει κατι…ουτε και δω βεβαια αλλα σου απανταω για αυτο που ειπες για αμερικη…δεν λεει τπτ…

ΑΝ ΓΙΝΕΙ… βασικη προϋπόθεση…
Η αναφορά στην Αμερική έγινε για να καταλάβουμε ότι αν στην χώρα που γέμιζαν στάδια, μαζεύουν 600 άτομα και για να γίνω ποιο συγκεκριμμένος στο LA, φαντάσου τι κόσμο θα μαζέψουν στην Ευρώπη και ιδιέταιρα στο Ελληνιστάν.

φιλε μου…στην απαντηση μου που εκανες quote σου απαντησα σε αυτο που λες τωρα…δεν ειναι της μοδας το ποζερ στο Αμερικα…
ασχετο παραδειγμα…και οι monster magnet στο αμερικα σε κλαμπ παιζουν…ε κι εδω τον ιδιο κοσμο μαζευουν στα κλαμπακια

Φιλε μου Peter υπαρχει και το … “Nobody’s fool”! Το σωσαμε τωρα;;;; :smiley: :lol: :smiley: :lol:

Και γω νομίζω ότι θα έχει κόσμο…