J.Lande/Thunder/Ratt/Cinderella live in Greece...?

Fimes apo egkires piges lene pws oi Jorn Lande, Thunder, Ratt (reunion) kai Cinderella tha mas episkeptoun mexri tin anoiksi tou 2008!!! Amin kai pote!!! Eidika gia Lande kai Thunder pou vriskontai se treli forma!!! Kala ta nea e…???:smiley: :slight_smile: :smiley:

Παροτι δεν ειμαι και πολυ του glam, αυτη θα ηταν μια πολυ ωραια συναυλια… Party!!!

Ksexwrista tha ertoun!!! Pou tetoia tyxi…na erthoun mazi!!! Afta mono sta ekswterika ginontai!!!

Μακαρι να ερθει ο Jorn!Πιστευω θα μεζεψει κοσμο!
Και για Ratt ψηνομαι!

Lande και Cinderella με χίλια!!!
Βέβαια πόσο έγκυρες είναι οι πηγές :-k ??? (χωρίς παρεξήγηση βέβαια)

Cinderella !!!

Για προτινετε και τιποτα απο Ratt αν μπορειτε μιας και δεν τους εχω ακουσει ποτε και ενδιαφερομαι !

καλα μιλαμε σοβαρα;;;;;;;;;;;;;;;; σιντερελλα;;;; ραττ;;;; αμααααααααν!!! rosie ετοιμασου…

αντε ρε φερτε τους…

ΚΑΙ ΦΕΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ MOTLEΥ ΓΑΜΩ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ…

Thunder…:papas:

τρελανε μαααααας!!! :vibrate:

Ratt και Cinderella; 8O

:yahoo: :vibrate: :bounce: :drunk:

Αλήθεια, με Firehouse και Y&T τί θα γίνει; :-k

Θα έχουμε ποτέ την τιμή; :papas:

Σου έχω πει να κρατας το στόμα σου κλειστό, αλλά εσύ εκεί…:lol: :lol: :lol: :lol:
Βασικά Thunder τους είδα πριν μια εβδομάδα και ήταν θεοί… (σου έχω βιντεακι “The devil made me do it” από Sweden Rock). Πραγμάτικά απίστευτη μπάντα live. Όσο αφορά Ratt και Cinderella, επειδή περιόδευαν Αμερική τον προηγούμενο μήνα μαζί με Great White και Firehouse, να σου πω ότι μόνο οι Cinderella ήταν πολύ καλοί. Όλοι οι άλλοι ήταν ψιλοδράμα.

Α, και Motley Crue ξεχαστε τους με το κασέ που έχουν… Κάντε κανα ταξιδάκι έξω… Αξίζουν τον κόπο…
Και γρήγορα γιατί ο Mick Mars την βγαζει-δεν την βγάζει καθαρή…

φέρτε Cinderella και Firehouse να καεί το σύμπαν ω ρε:band: :band:

Aυτα είναι νέα…:smiley: :smiley:

Καλά, θέλει και συζήτηση; Thunder και μόνο.

έχει πάει ο McAuley εκεί?:-k
κάτι τέτοιο πήρε το αυτί μου:-k :-k

Α πα πα…μακριά! Τι να τον κάνουμε; Έχουμε Danny Bowes που είναι Θεός!
Ο Mc πήγε στους Survivor :wink:

thunder θεοι…εβγαλαν και δισκαρα προσφατα…θα μαζεψουν κοσμο φανταζομαι…

περάστε από το λογίστη για την αποζημίωση. ευχαριστουμε για την εως τωρα συνεργασια…

ναι. απολύθηκες. καλα το καταλαβες. [SIZE=“4”]εδω παιζει να ρθει κοτζαμ [SIZE=“6”]JORN LANDE[/SIZE] και λες τέτοια;;;[/SIZE][-X [-X [-X

ρε ουστ.:stuck_out_tongue:

Ferte Cinderella na kaei to syban.

oi thunder isxyoun mexri telh tou xronou an kai einai akriboi - kai to blepw na mhn trabaei… an tha nai kai t alla mazi xm… cinderella thelw, jorn thelw, ratt amfibalw oti o pearcy mporei… auta.