Jackass 3(d)

ερχεται η νεα ταινια Jackass σε 3D!!!

ο θεός να μας λυπηθεί…!

αυτό.

Δεν θα πω ψεματα, για ενα διαστημα παλια ειχα σκαλωσει ασχημα με τη σειρα:oops:

Απο ταινιες ειχα δει μια που ο θιασος των Jackass κατεβαινε με ενα καροτσακι εναν δρομο, με την carmina burana στη διαπασων και κατι κοτρονες και μπετα να σκανε στα μουτρα τους…:stuck_out_tongue:
Επισης θυμαμε εκει ασυναγωνιστο ‘κολπο’, οπου ενας εκανε σκεητ , αλματακι μεσα στο σπιτι και κουτουλια σε ανεμιστηρα ταβανιου…\μ/…

επισης απο τις πρωτες ταινιες που κατεβασα:oops:
Στηριζω ομαδα ατομων που ειναι μαλακες,κανουν μαλακιες και συννειδητοποιησαν οτι η εκπομπη τους πρεπει να λεγετε ‘μαλακες’…τιμιοι?
:razz:

κατι ειχα ακουσει αλλα δεν το πιστευα και πολυ.στην ελλαδα θα το δειξει 3D ομως?

+1000
οι τύποι δε δείχνουν έλεος!!

κανα ινφο σχετικα με το ποτε θα προβληθει εδω???απτον οκτωβρη παιζεται εξω ρε πουστημ.και στο site των jackass στις ημερομηνιες γραφει Greece TBC

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα οτι καλυτερο εχει υπαρξει πανω στο γαμημενο πλανητη αχαχαχαχαχα

Το ειδα και εγω προσφατα… στη σκηνη με το τρενακι και το “…ηφαιστειο” μολις συνειδητοποιησα τι παιζεται, ειχα αναγουλες για κανα μισαωρο

χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα σε αυτο το σημειο χτυπουσα τον εαυτο μου απτα γελια

Οι τυπαδες ειναι θεοι, τους λατρευω.

Αγαπημενη σκηνη (απο ολες τις ταινιες/σειρες), η ομελετα.

υποδιαιστερη νομιζω σε σχεση με τις προηγουμενες,λιγοτερη εμπνευση,ωστοσο ειχε οπως παντα μερικα καλα

Poop-cocktail supreme πρεπει να ταν το αποκορυφωμα,ενω στο sweat man ημουν ετοιμος να ξερασω

Το ειδα τις προαλλες με τους φιλους μου και εκλασα στα γελια. Οι τυποι δεν παιζονται ρε. Νομιζω συνολικα, το Jackass 2 μου αρεσε πιο πολυ, αλλα αυτο εδω ειχε κατι σκηνικα απειρου γελιου (poo coctail). Σε αυτο με τον ιδρωτα κι εγω πηγα να ξερασω παντως. Και στο αλλο με το δοντι του τυπου φρικαρα. Κατα τα αλλα γαμαει :stuck_out_tongue:

Ειστε αηδιαστικοι ε!! Ολο για τις αηδιαστικες φασεις μιλατε, τι διαολο?? :stuck_out_tongue:

Για μενα ΜΑΚΡΑΝ οι δυο καλυτερες φασεις ηταν η επικη ΣΦΑΛΙΑΡΑ, που ο Μπαμ επεσε εντελως οριζοντια, σαν σανιδα, και η φαση με το αεροπλανο. Ειχα δακρυσει απο τα γελια.

“Jackass” star Ryan Dunn died this morning in a car crash in Pennsylvania, reports TMZ. He had just turned 34 on June 11th.

The site says “Dunn and an unidentified person both died in the crash which happened around 3 a.m. at Route 322 and New Street in West Goshen Township. It’s unclear who was driving the car. We’re told the car caught fire in the crash – and hours later, a tow truck was called to the scene to remove the charred wreckage.”

Dunn, who appeared in both the “Jackass” TV show and movies, had posted a photo of himself drinking with friends on Twitter just hours before his death.

Read more: RIP Jackass Star Ryan Dunn - ComingSoon.net http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=78801#ixzz1PpMG9tdL