Jag panzer - 23/4 Κύτταρο, Αθήνα

Eντάξει…είναι το τελευταίο μου ποστ σε αυτο το θρεντ…πιθανόν να μην ξαναδιαβάσω κιόλας ότι γραφτεί εδω μεσα…

Γαμώ τα σύμπαντα…και ξαναματαγαμώ…

Εγώ γαμώ τα σύμπαντα που θα ρίξω “Χ” στο 4ο ματς με τη Ρεάλ ενώ ο ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ ο Γράκχος προλαβαίνει άνετα και τσσκα και λάηβ :!:

γαμω το μπερτομεου
τεσπα ας παμε μιλανο και χαλαλι θα τους δω αλλη φορα ελπιζω

Γιατι, τι ωρα παιζουμε με τσσκ;

19:30

Aσε ρε Chrisp, ακομα κεραμτα στριβω. Δε προλαβαινουμε με τπτ (για γηπεδακι λεω, αλλα κι απο την tv αν θες να δεις ολες τις μπαντες η να μην εισαι με την ψυχη στο στομα)

Ισχυει, βλεπω να το χανω το μπασκετακι. Θελω να χω την ανεση χρονου

Ε, καλά εγώ για PANZER λέω, τις άλλες μπάντες τώρα, με το συμπάθειο αλλά τις γείωνα μια χαρά. Μέχρι και γήπεδο ψιλοπρολαβαίνετε, αν οι PANZER βγουν με ένα τέταρτο καθυστέρηση. Για TV όποιος δεν είναι κοντά στο κέντρο, κατεβαίνει από νωρίς Εξάρχεια και με το που τελειώνει σε 10-15 λεπτά έχει φτάσει Κύτταρο.

Kαλα κυριως για γηπεδο λεω εγω τωρα…
Σκεφτομαι και καμικαζι μετα το μπασκετ αλλα πες οτι παει η καμια παραταση η παιξουν στην ωρα τους θα φαμε τσαπου.

Χμ, το θεωρούσα σχεδόν σίγουρο ότι θα χάσω το μπάσκετ.
Βέβαια και πάλι ψιλο-οριακά είμαστε, αλλά θα δούμε.

Ακούω τα άπαντα από 80’s, προετοιμασία κι έτσι. Έχω αρχίσει να συνειδητοποιώ τι θα βιώσω αύριο και η καύλα δεν περιγράφεται… ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Μεγάλο πλήγμα ο αγώνας, τουλάχιστον θα στείλουμε στους δικούς μας ένα κύμα γαμιοσύνης, τέτοιο ώστε να τους πάει μέχρι και στην κούπα.

και ξέρω γω σκάει τύραννος με τίποτα ντόπιους στη σκηνή και αρχίζουν και παίζουν Titan Force

Ελπιζω να βαλετε τα καλα σας για αυριο κοριτσια, θα ναι δυσκολα τα πραγματα :slight_smile:

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

fixed :razz:

…double fixed:p

:):!:

Παιδιά ξέρει κανείς που είναι τώρα μέσα στο eightball, τι ώρα θα βγουν οι jag panzer; (αν δεν βγήκαν ήδη δηλαδή)

:dunno::dunno:

γίνεσαι εριστικός τώρα και το θεμα θα λυθει στα πιτ των PANZER

Άσε μας κουκλίτσα μου…