Jag panzer - 23/4 Κύτταρο, Αθήνα

:lightsabre:

[SPOILER][/ιμματουριτι][/SPOILER]

μήπως ήρθε η ώρα να ακούσουμε tribute band στους heavy load?

Εσύ κάτι ξέρεις πονηρή σαλούφα. Τι ξέρεις?

εγώ?? τίποτα, απλά λόγω ηλικίας έχω αποκτήσει κάποια σοφία και θυμάμαι :roll:

Για το σημερινό μεταλλικό ολοκαύτωμα στο Οχτάμπαλο τα πολλά λόγια είναι φτώχεια…οι Jag Panzer δικαίωσαν πλήρως την σημασία του ονόματος τους, αφήνωντας πίσω αποκαϊδια και συντρίμμια…100 λεπτά ανόθευτου, καυλωτικού αμερικάνικου metal, με 18 στο σύνολο οβίδες να σκάνε στο χώρο…το Ample Destruction το περιμέναμε και δίπλα σε αυτό έσκασε και το μισό Fourth Judgement και παραδίδεις πνεύμα εκών άκων…ο δε Tyrant είναι υπεράνω κριτικής και σύγκρισης…λές και είναι 25 χρονών…black is the essence of light…

Δυστυχως το χανω, δεν ειχα βγαλει εισιτηριο γιατι ηθελα να δω πως θα πανε τα παιχνιδια με την Ρεαλ, οποτε… Ημουν σε σκεψεις, αλλα τελικα θα δω τον αγωνα, ευχομαι να μην το μετανιωσω…

4ο ματς στο τοπ-8 θα ξαναπαίξουμε πολλές φορές, JAG PANZER τώρα πότε θα ξαναϋπάρξει ευκαιρία, τι να πω…

Angus γαυρο θα ξαναδεις, ταφολα δε ξαναβλεπεις.

Ασε που πολλή αισιοδοξία έχει πέσει, “πάμε Μαδρίτη”, “το άγχος τώρα στη Ρεάλ”, “ο θρύλος στο καμίνι λιώνει τους υπερόπτες ισπανούς” κτλ. και αντί για ταφόλα θα δεις τη-φόλα.

ο σωστος χουπης δε χανει αγωνα για οτιδηποτε
σημερα ο ρουντι παθαινει χιαστους μετα απο κροσοβερ Μαρντι, ποιος Ταφολα τωρα

+100

Πήγαινε στη συναυλία Angus.

Ρε μαλακες μην με βαζετε σε σκεψεις παλι και εβγαλα και εισιτηριο για γηπεδο.

Σου υποσχομαι οτι θα ειμαι πολυ γραφικος στην περιγραφη του λαιβ B-)

Πούλα το (αν βρεθεί κανένας καημένος) και βγάλε για panzer, προλαβαίνεις. :smiley:

Παιδιά, να ρωτήσω κάτι. Μήπως ξέρει κάποιος κανένα cafe κοντά στο Κύτταρο που να δείχνει αγώνες για να πάω να δώ τον Παναθηναικό πριν το live, γιατί από την περιχή μου δεν προλαβαίνω να δώ όλο το ματς; Ευχαριστώ.

…ότι προλαβαίνεις, προλαβαίνεις…άσε τον Μάρντι και έλα Κύτταρο:p :slight_smile: :!:

Έχει ακριβώς απέναντι :wink:

…ωραία θά’χουμε ενημέρωση…και για τους δυο:):!:

Εισιτηρια απεξω θα υπαρχουν μην παθουμε καμια νιλα?

Γεια σας! Σας μισώ όλους! :slight_smile:

Κάντε μου μια χάρη. Τους έχω δει τους Panzer με Broderick. Και εξαιτίας του έφαγα την μεγαλύτερη ξενέρα που έχω φάει στην ζωή μου. Όσοι έχετε ακούσει τις επανηχογραφήσεις από το Decade of the Nail-Spiked Bat ίσως έχετε παρατηρήσει ότι στο Crucifix, μετά το σκάσιμο μπαίνει ένα σόλο που ΔΕΝ είναι στην ίδια αρμονία με το ορίτζιναλ (του Briody). Και βασικά είναι ΣΚΑΤΑ και καμία σχέση με το κανονικό. Και μόλις τώρα μου ήρθε μια βεβαιότητα ότι το έχω ξαναγράψει αυτό, δεν γαμιέται. Εν πάση περιπτώσει, πίσω στο λάιβ στο Ηράκλειο. Εγώ δεν είχα ακούσει τότε τις επανηχογραφήσεις.

Φανταστείτε με στο live να πορώνομαι, να ετοιμάζομαι να ζήσω την νιρβάνα της βραδιάς στο αγαπημένο μου Πάνζερ κομμάτι και να μου κάθεται αυτή η ΜΑΛΑΚΙΑ του Broderick. ΧΑ-ΛΙΑ. Μου άφησε τρομερά πικρή γεύση.

Η χάρη που θέλω. Να μου πείτε αν αυτό το ΕΓΚΛΗΜΑ στον μουσικό πολιτισμό διορθώθηκε. Από εκεί και πέρα σας ζηλεύω πολύ, Πάνζερ με Ταφόλα είναι ΜΕΓΑΛΟ θέμα. Ειδικά αφού τιμάνε και το Fourth Judgement. Αν παίξουν από εκεί τα Black, Shadow Thief, Judgement Day, τέλος, η τελειότητα αυτή είναι, με ΥΠΕΡΣΟΛΑΡΕΣ. Για τον Τyrant όποιος δεν τον έχει δει, να προετοιμαστεί για ένα από τα καλύτερα λαρύγγια σε όλο το μέταλ να τα βγάζει όλα με χαρακτηριστική άνεση.

Καλά να περάσετε μισητοί κωλόφαρδοι και ελπίζω τουλάχιστον η Θρυλάρα να με αποζημιώσει με έπικ ματσάρα.