Διαλυθηκαν οι jag panzer

μετα απο 30 χρονια οι θεοι του us metal πηραν την αποφαση να διαλυθουν.

Δε θα’ρθουν για συναυλία τελικά; :confused:

Πριν ή μετά τη συναυλία τους στην Αθήνα???

Ας δώσουν τα παιδιά από το Up The Hammers μία απάντηση…

Πάντως ισχύει το έχουν ανεβάσει και στο επίσημο site τους.

http://www.jagpanzer.com/?p=603

Αν και δεν αναφέρουν κάτι για τα live που έχουν ήδη κλείσει όπως κατάλαβα δεν θα γίνουν.

τσ τσ τσ τς [-X

Αν θεωρούν, ότι ότι είχαν να δώσουν, τό’δωσαν, τι να πω καλά έκαναν
…μια τελευταία περιοδία, με τις συναυλίες που είχαν ανακοινώσει, θα μπορούσαν να την κάνουν
…κρατάω τις δισκάρες, που θα ακούω για πάρα πολύ καιρό ακόμα
:):!:

H κυκλοθυμία του Tyrant τα γ@@@@σε όλα. Το ότι οι Panzer διαλύονται ίσως έχει να κάνει με το ότι ο Harry δεν ήθελε να κάνει περιοδεία, άρα Live γιοκ…

Δεν φτάνει να είσαι φοβερός τραγουδιστής και να “πατάς” κάτω πολλους επιτυχημένους συναδέλφου σου.

Χρειάζεται επαγγελματισμός και συνέπεια.

[B][SIZE=“5”]ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟΥΣ JAG PANZER[/SIZE][/B]

οχι ρε πουστη μου… γιατι??? και θα τους εβλεπα για πρωτη φορα φετος… τρελη ηττα. εχω ξενερωσει απιστευτα!!!

Δεν πειράζει παίδες, εγώ τουλάχιστον τους είδα μια φορά… Κ είχαν παίξει και απίστευτα! Ας ήσασταν εκεί τί να σας κάνω… Φιλάκια! :stuck_out_tongue:

Κριμα γιατι πιστευω οτι θα ειχαν ακομα πολλες δισκαρες να δωσουν. Αν οντως σταματανε γιατι πιστευουν οτι εδωσαν ο,τι ειχαν να δωσουν, καλα κανουν. Φευγουν αξιοπρεπως εχοντας αφησει μια πολυ καλη πορεια πισω τους.
Ελπιζω να γινει το live και να τους δω :frowning:

Περάστε καμιά βόλτα από το forum τους και γράψτε καμιά κουβέντα μπας και έρθουν.

http://www.ultimatemetal.com/forum/jag-panzer-290/

αυτό και μόνο… κρίμα που τελικά δεν θα τους δούμε μάλλον

παντως ειναι μαλακια αυτο που κανουν…
δεν εχω καταλαβει για πιο λογο σταματανε αλλα αφου εχουν βγαλει ημερομηνιες για συναυλιες θα επρεπε αν θελουν να ειναι ενταξει, να τις κανουν και μετα να σταματησουν.
τοσος κοσμος που περιμενε με λαχταρα να τους δει τον γειωνουν τελειως???

[B]ΓΙΑΤΙ?[/B] Γιατι ρε γαμωτο? Εφαγα μεγαλη ηττα οταν το εμαθα απο φιλο χτες το βραδυ… Κριμα, δεν ξερουμε και για ποιον λογο εφτασαν σε αυτη την αποφαση, ισως να μην ηταν καλα τα πραγματα στα εσωτερικα της μπαντας. Πανω που ειχα κωλοχαρει που θα τους βλεπαμε σε αυτο το πολυαναμενομενο live… Ξενερα τρελη…

Παιδια εγω φταιω. Μολις αποφασισα οτι αυτη τη φορα θα τους δω λαιβ, διαλυθηκαν. Συγνωμη. Κλαιω.

θανατος δια παλουκισμου!!!:stuck_out_tongue: