Απαράδεκτη κίνηση από τον James Hetfield

Το ειρωνικό δεν είναι ότι κοροϊδεύουν τον ιδιαίτερο τρόπο που τραγουδάει ο Μαστέιν. Το ειρωνικό είναι ότι το κάνει ο Χετφιλντ που τραγουδάει χειρότερα!

Αυτό είναι τελείως άκυρο όμως :slight_smile:

Το ότι το λες εσύ μάλλον μου δίνει δίκιο.

Επίσης και εγώ πιστεύω ότι ο Χετφιλντ απλά έκανε πλάκα. Αλλά ήταν εντελώς περιττή.

ε ας πουμε οτι και οι 2 δεν ειναι ο ορισμος της φωναρας απλα ο Hetfield ακουγεται αρκετα καλυτερα απο τον Mustaine οχι οτι εχει καμια σημασια

Δηλαδή εσύ με τη παρέα σου φατούρο δεν ρίχνετε???8O
μα καλά πόσων χρονών είσαι πια??

πάντως για να είμαι και ον τόπικ, έλα μωρέ πλακίτσα έκανε…

Καλα τα ειπε ο Hetfield για τη κουφαλα.Φωνητικα ειν’αυτα?αει φτιαξε κανα καφε στο σπιτακι σου ρε μαγκιτη.

Εντάξει πλάκα έκανε αλλά μεταξυ μας βγάζει μεταξυ σοβαρού και αστείου και μια κακια.Κρατάει χρόνια αυτη η κολόνια(η μάλλον η κόντρα:wink: )

E, έχουμε μεγαλώσει πια ρε συ δε λέει, ωριμότητα κι έτσι, φάση.

Σωστός!!! Και σίγουρα είναι πολύ καλύτερα από St.Anger και Death Magnetic.

Tι να μαςπει και ο Hetfield μωρέ.Δεν κοιτάει μήπως μπορέσει να βγάλει κανα Rust in peace:p

O Hetfield μπορει να μην εβγαλε ενα Rust in Peace αλλα εβγαλε ενα Black Album(και να 'ταν μονο αυτο) και δεν εχει ν’αποδειξει τιποτα και σε κανενα.

Koίτα το σχόλιο έγινε για πλκα,αν και όντως μου αρέσει περισσότερο το Rust από οποιοδήποτε Metallica album,πόσο μάλλον απο το Black album που προσωπικά μου φαίνεται βαρετό και πως δεν συγκρίνεται με κανένα από τα παλιότερα albums τους.
Πάντως εμένα σαν πλάκα δεν μου άρεσε ιδιαίτερα αν και κοινώς χέστηκα:D

Τελειως κρυα και ανοστη πλακα. Αλλα ετσι ειναι, οταν εχεις βημα στην Ρουλα Κορομηλα της Γαλλιας το παιζεις και πολυ.
Χειροκροταν και ολοι οι μπετοβλακες απο πισω.

Xaza paidia plakonontai dekaeties tora. Dumb and dumber.

Ταινιαρα!!!

Tha bgaloun to 3 mazi giati nomizo eixe bgei 2 opote…

Ναι, εχει βγει 2. Καλη φαση. Ειδωμεν!

Amfibaleis oti tha bgalei gamo ta gelia? Ta reality den ta goustaro giayto ta leo ayta.

Οχι ρε συ, θα παρεξηγησες τα οσα εγραψα. Δεν αμφιβαλλω καθολου. (:

Den pareksigisa. Apla eipa oti protimo tainia me aytous mazi para reality giati tha kataliksei se maliotrabigma kai den to goustaro. Anamesa se gynaikes einai to agapimeno mou theama alla oxi se antres :lol: