Απαράδεκτη κίνηση από τον James Hetfield

:lol:
Α! οκ τοτε. Τελος καλο ολα καλα (:

Yeah…hakuna fucking matata :lol:

Και λιγο hula dance (:
Παντως χαιρομαι που τα βρηκαμε! :lol:

Μεταξυ μας εχουν κουρασει κατι τετοια απο του MetallicA.(μη μου την πεσουν οι μεταλλιφανς, ειναι μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες)

Μια αυτο, μια με τους Judas Priest,μια τα ριφφς απο τραγουδια των Maiden με ξεκουρδιστες κιθαρες.

Κοροιδευοντας τους αλλους δε γινεσαι ο καλυτερος του πλανητη.-

Αποψη μου βεβαια.

Αρκετοι απο σας οντως μπορει να τους θεωρειτε τη σπουδαιοτερη μεταλ μπαντα. :slight_smile:

Εχει γουστο…

εεε???

ημαρτον

ναι αλλη δουλεια δεν ειχαν οι metallica απο το να καθωνται να κοροιδεουν τους αλλους
λες και εχουν αναγκη
ο hetfield να πει οτι θα βγει να κλασει δημοσιως σε πλατεια θα γινει sold out
ασε που δεν χρειαζεται να κανουν κατι για να γινουν οι καλυτεροι
ειναι οι καλυτεροι εδω και δυο δεκαετιες και κατι χρονακια :wink:

ον τοπικ

με τι καθεστε και ασχολειστε ρεεεεεεεεε

κατινες!!! :p:p

To πιο αστειο σ’αυτο το βιντεο ειναι οτι ο Λαρς βγηκε ο σοβαρος και μετρημενος της υποθεσης:lol3::lol3::lol3:

Και τι σημαίνει αυτό, ότι κοροιδεύει τον Mustaine; Σιγά
Για δείτε αυτό λίγο: http://www.youtube.com/watch?v=YiofMUzTl3k&feature=related
O Hetfield κοροιδεύει όλα τα γκρούπ δλδ;

O Hetfield την ειδε Θεος γιατι ετσι τον ειδαν και πολλοι οπαδοι του.

Fuck Obama!
Fuck Mc Cain!

Hetfield for president!!

Eγω παντως μετα απ’αυτο εχω ενα λογο παραπανω(μαζι με αλλους 80 εκατομμυρια)να γουσταρω τον Jaymz.Ευγε!κι αμα τον σπασετε και στο ξυλο,ακομα καλυτερα μπας και ησυχασει το συμπαν απο δαυτον.

Hetfield 4 president

ρε παιδια τι σχεση εχει αυτο που εκανε ο χετφιλντ με το οτι οι μεταλλιψα ειναι επιχειρηση κ αλλες μαλακιες?εδω το εκανε κ στον axl τον αρχιμαλακα οταν εκαναν μαζι περιοδεια κ δν θα το εκανε στον μαστουρειν που τους κραζει κ τους βριζει δημοσια τοσα χρονια?κ κατι αλλο,ο χετφιλντ ειναι ανθρωπος με φοβερη αισθησησ του χιουμορ κ δν κωλονει ποτε μπροστα σε τιποτα κ σε κανεναν κ οποιος ασχολειται χρονια μαζι του θα επρεπε να το ξερει!ουτε μπροστα στον θανατο δν εχει κωλοσει…

Eγω χολη ηθελα να βγαλω. Τωρα για το οτι εχει φοβερη αισθηση του χιουμορ ο Hetfield, προκυπτει απο το St.Anger πχ παρα απο το βιντεο…

Μπα, Walter for president. :stuck_out_tongue:

Παιδιά έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο μερικοί να γουστάρουν τα φωνητικά του “χαζοπρεζάκια” Mustaine?

Βασικά άυτό περίμενα να το κάνει ο Λαρς…

Signal το άβαταρ σου ΓΑΜΑΕΙ.

mustaine 4 ever.τι να λεω τωρα.καμμια σχεση ο ενας με τον αλλον.ντειβ σπαστα ολα.

Πεστα ρε damnation! (:

“Ο Dave Mustaine ειναι ο χειροτερος τραγουδιστης που εχει βγαλει ποτε το Rock.Οποιος ειπε σ’αυτον το βλακα οτι μπορει να τραγουδησει πρεπει να εκτελεστει δημοσια”.Ταδε εφη Kerry King(ε,ποιος αλλος?).Γιατι να διαφωνησω?

OK, δικαίωμα σου να μην σου αρέσει, γούστα είναι αυτά, εγώ μίλησα για σεβασμό σε όποιον τον ακούει και όχι σε αυτόν. (Τον οποίο για να πώ την αλήθεια αν και οι Megadeth είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες, τους ακούω από 2α γυμνασίου και τον σέβομαι ως μουσικό, ως άνθρωπο τον θεωρώ ένα μηδενικό μετά το σκηνικό με τους Rotting Christ).

οκ ο mustaine δεν εχει φωνη.o μαλακιαν εχει?οχι ειναι η απαντηση.Αλλα για αυτο που παιζουν εχουν και παρα εχουν.οπως λεω και γω ο dave δεν εχει φωνη αλλα εχει ψω…ο εχων οτα ακουετω