Απαράδεκτη κίνηση από τον James Hetfield

ασχετο

αλλα με αφορμη ενα προηγουμενο ποστ

παρατηρησα το μπιλιν του donington 95

headliners : Metallica

και απο κατω παιξαν

Warrior Soul, Corrosion of Conformity, Machine Head, White Zombie, Slayer, Slash’s Snakepit, Skid Row, Therapy?

(δεν ξερω τη σωστη σειρα)

και το συγκεκριμενο φεστιβαλ ηταν οργανωμενο απο τους metallica

ποσο μπροστα ητανε η μπαντα ρε γαμωτο!!!
και τι φεστιβαλ ηταν αυτο ρεεεεεεεεεεεεε!!!

Χωρίς να θέλω να σε πληγώσω τραγουδάει ο Τανκιάν.:slight_smile:

Έχεις μείνει στο Toxicity.

Ακριβώς. Σιγά το απαράδεκτο. Εγώ μια χαρά αστείο το βρήκα, και μου φάνηκε ότι το έκανε αυθόρμητα για να γελάσει ο κόσμος. Βέβαια εγώ έχω και περίεργη αίσθηση του χιούμορ. :-k:p

Στο 80% των κομματιών τραγουδάει ο Τανκιάν.:slight_smile:

Δε θα βγάλουμε και στατιστική, ο Μαλακιαν στα δύο τελευταία πιάνει πολύ το μικρόφωνο.

Ον-τοπικ: Σιγά την απαράδεκτη κίνηση. Και αν από αυτό πέφτει στα μάτια σας ο Χετφιλντ, μάλλον δε ξέρετε τίποτα γι’αυτόν.
(όχι ότι εγώ είμαι κάνας insider ε :p)

Oπου “περιεργη” βλεπε “ανυπαρκτη”; :roll:

:lol::lol::lol:
σωστός ο παίχτης!!!
πάντως το τοπικ θέλει μια μικρή προσθήκη στον τίτλο…

Απαράδεκτη κίνηση από τον James Hetfield…που δεν τον έκραξε κι άλλο!!!

Ειπαμε, μεταλλιφαν και ετσι αλλα μην λεμε και αηδιες.

Ο Κing εχει πει αρκετες αηδιες για να γεμισει εγκυκλοπαιδεια.

Φοβερο χιουμορ, αυτος και ο Σεφερλης.

Τοσα χρονια που ασχολουμαι μαζι του μπορω να πω οτι πιο ατρομητος μπροστα αλλα και πισω απο τον θανατο πιο πολυ και απο τον Σφακιανακη.

Μετά από αυτό οι Metallica τελείωσαν για μένα , δεν το περίμενα αυτό από μία από τις λατρεμένες μου μπάντες.[-X:(

:lol:Σιγά το επεισόδιο ρε σεις. Καλά δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας υψηλού χιούμορ κιόλας.Ένα ηλίθιο αστείο ήταν και όλοι οι χαζοχαρούμενοι γέλασαν. Και έπειτα δεν πιστεύω να νοιάξει τον Mustaine, σιγά την μαλακία. Το άλλο με τον Halford ήταν πιο πετυχημένο.:lol::lol: Και οι 2 έχουν γαμάτη φωνή όμως ε!:slight_smile:

Ακριβώς αυτό, συμφωνώ απολύτως. Δεν είναι και τίποτα σπουδαίο (ούτως η άλλως αυτοί δεν πρόκειται να σταματήσουν να τρώγονται ούτε αν έρθει η Δευτερα Παρουσία που λέει ο λόγος) άσχετα από το ότι η αίσθηση του humor του Hetfield συγκρίνεται με αυτήν του τύπου που είχε αντικαταστήσει τον Robin Williams στη ραδιοφωνική εκπομπή στο “Goodmorning Vietnam”- όσοι το θυμούνται ξέρουν τι εννοώ. Και όσοι το βρήκαν αστείο τουλάχιστον να μην το λένε και πολύ γιατί είναι τραγικό, sorry ρε παιδιά τι να κάνουμε;! :stuck_out_tongue:

Υ.Γ.: Ούτε εκείνο για το Rob ήταν αστείο! :evil::x

Τι έκανε ο Rob?

Εγω προτεινω να πασαλειφτει με πισσα και πουπουλα ο Τζεημζ και να λιθοβοληθει στην πλατεια για παραδειγματισμο.

Κοίτα δεν θεωρώ ως αστείο ως πράξη , αλλά τον τρόπο.
Σαν μωρό φούσκωνε ένα μπαλόνι με ήλιο και έκανε τον Rob.
Πλάκα δηλαδή είχε η προσπάθεια να τον μιμηθεί ,και φούσκωνε και προσπαθούσε μέχρι να τον μιμηθεί.

:lol::lol::lol::lol:

Άντε πολύ ασχοληθήκαμε.

Α, αυτόν τον Ρομπ… Νόμιζα τον Τρουχίγιο.


το αμα ειναι απαραδεκτη η κινηση αυτη ασε να το κρινουμε εμεις και οχι εσυ!

Πάντως δεν δείχνει να έχει πρόβλημα ο Ντέηβ με τον Λαρς.

Α?

.

Και πάλι δεν μπορούσε με τίποτα ο αμπαλος. :lol:

Τι να κάνουμε, Halford είναι μονο Ένας. :roll: