Οι James live σε Αθήνα και Πάτρα

σύμφωνα με αυτό το δημοσίευμα:

Μακαρι να ισχυει…Προσευχουλες:D

Καλή φάση! Πάντως το επίσημο σάιτ τους δεν λέει τίποτα…

Ναι οντως…Μακαρι ομως.Αν και ειναι πολλα τα εξοδα γενικοτερα αξιζει να τους δουμε…Ξανα προσευχουλες:p

ε οχι ΚΑΙ αυτοι!!! που θα πρωτοπαμε!!!

Mεχρι η φημη να γινει επισημη ανακοινωση το thread θα παραμεινει κλειδωμενο.

http://rocking.gr/article7123.php

ε ενταξει τωρα μπορω να παω στην οικοδομη μηπως προλαβω να μαζεψω λεφτα για να παω σε ολες τις συναυλιες που με ενδιαφερουν το καλοκαιρι… Aerosmith, U2, Scorpions, μαλλον Ozzy και τωρα James!!! και ακομα δεν εχει ανακοινωθει το Rockwave!! Ε, Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ τελοσπαντων…#-o[-X

τελικά επιβεβαιώθηκε και αυτό…τι θα γίνει φέτος…για να είναι στο Κλειστό Φαλήρου, δεν τους φέρνει η didi :stuck_out_tongue: Βασικά όλα θα εξαρτηθούν από την τιμή του εισιτηρίου, γιατί τους έχω ξαναδεί. Το καλό είναι ότι είναι δίπλα στο σπίτι μου 8)

η φημη για πατρα ισχυει???

πάντως εαν δεν προλάβετε εισιτήρια (!!!) μην φοβάστε, μπορεί να παίξουν καμιά δυο τρείς φορές ακόμα στη Θεσσαλονίκη (βλέπε Ιούλιος 2009) :lol:

μακαρι!!!:papas::papas::papas:

πόσες φορές έχουν έρθει αυτοί;

2007, 2008, και 2009 εκαναν 3 συναυλιες στην Θεσσ/νικη…

Τι θα γίνει τώρα, το βρήκαν όλοι φέτος να ρθουν και ήδη δεν έχουμε να φάμε.

Πάει η εξεταστική, πάνε όλα. :stuck_out_tongue:

Θα τους δω οπωσδήποτε και αυτούς γιατί τους είχα χάσει παλαιότερα και μου έχει μείνει το γμώτ…!

Και μία επίκη πριν τη διάλυση τους, στο Λυκαβητό πριν καμιά 10αριά χρόνια…

Ιδια μερα με Karma to Burn; Κριμα :frowning:

30 Απριλίου στην Πάτρα στο γήπεδο του Απόλλωνα!!

Moνο σε μενα φαινεται υπερβολικο το 35αρι της προπωλησης για Πατρα;;;

Νταξ, ισως ειναι και που δεν ειμαι και φαν τους, αλλα και παλι πολλα μου φαινονται.

καλες ειναι οι τιμες αλλα δεν με βολευει ιδιαιτερα ουτε η Πατρα ουτε η Αθηνα…θα προτιμουσα να ηταν Θεσσ/νικη…