Κιθαρίστας ψάχνει άτομα για jamming

Γεια χαρά, είμαι 24 χρονών και μένω Άνω Πατήσια. Έχω κάνει 5 χρόνια κλασσική κιθάρα και παίζω κοντά στα 2,5 χρόνια ηλεκτρική. Ψάχνω άτομα που να μένουν σχετικά κοντά και να θέλουν κιθαρίστα για τζαμάρισμα ή οτιδήποτε άλλο. Ακούω ρόκ μουσική κυρίως αλλά και πολλά άλλα(γενικά, το είδος δεν αποτελεί πρόβλημα, θέλω απλά να αποκτίσω κάποια εμπειρία παίζοντας με ανθρώπους και όχι το πρόγραμμα του υπολογιστή).

Όποιος πιστεύει ότι έχει κάπια θέση για μένα στο σχήμα του η με τη παρέα του ας απαντήσει εδώ.

Ά, και παίζω άνετα 2η κιθάρα για πλήθος κομματιών, γενικά όμως προσπαθώ και δουλεύω το soloing.

geia sou file me lne gianni eimaikai gw 24 xronwn menw anw patisia kai paizw drums girw sta 2 xronia twra…exw mia mikri empeiria apo sigrotima alla kai apo live.an theleis egw eimai diathesimos mia kai gw psaxnw mia mpanta gia jammarisma…

Οοο, μια χαρά. Σου έστειλα PM με το msn mou. Κάνε με add αν είναι να τα πούμε.

ΦΙΛΕ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ,ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ Σ’ΕΝΑ HARD ROCK ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ CD ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ LIVE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΡΡΟΕΣ ΑΠΟ ΓΚΡΟΥΠ ΟΠΩΣ SCORPIONS,DEEP PURPLE,RAINBOW,URIAH HEEP, GUNS&ROSES, BON JOVI ΚΛΠ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ…

nai file se ekana ad eixa kapoia provlimata me ti sindesi

Cheshire_cat και Ladril παίζω ηλεκρική με επιρροές περοσσοτερο απο τον χώρο της thrash, power, death & hard core. Είμαι από Μαρούσι και ψάχνω και εγω ατομα ή μπαντα. Αν ενδιαφέρεστε let me know, είμαι μέσα…

file moy geia sou eimaste oi impulse kai psaxnoume gia lead rythm guitar amesa gia sumvolaio me record company (o proigoumenos efage kolyma)ean endiaferese call 6932296921 ΧΑΡΗΣ