"Έφυγε" ο Jani Lane (Warrant)

Βρέθηκε νεκρός πριν λίγο στο δωμάτιο του ξενοδοχείου του…

Δεν ήμουν ποτέ ο τρελός φαν του πόζερ και των hairbands, αλλά εντάξει, I saw red…

Ελα ρε πούστη. Πολύ νέος…

Αν και δεν ήμουν ποτέ φαν των Warrant αλλά κρίμα είναι!

R.I.P.

:frowning:
Συμπαθέστατη μπάντα οι Warrant και σεβαστός σάτυρος ο Lane.

Παραμεγαλώνει η λίστα, ε;

RIP…

Έχω την εντύπωση πως είχε τα θέματά του με ναρκωτικά, αν και είναι να απορείς που φεύγει πρώτα αυτός και όχι κανένας Bret Michaels…

R.I.P.

R.I.P.

Κριμα.Δεν τρελαθηκα ποτε,αν και ειμαι ποζερας του ελεους,αλλα κριμα πραγματικα.

RIP ! :frowning:

rip…

R.I.P.

Ας ηχήσουν τα Cherry Pie και Down boys σε όλα τα κωλόμπαρα του πλανήτη, για μια ακόμη φορά

Οχι ρε πουστη κι αλλος…Δεν αντεχω καθε μηνα να ακουω και ενα θανατο αγαπημενου μουσικου…

Δεν πεθαινα ποτε για Warrant επισης, αλλα ηθελα πολυ να τους δω…Και τωρα φυσικα παει…

R.I.P. Jani Lane…

r.i.p.

Έχει τραγουδήσει έναν από τους σημαντικότερους δίσκους του Hard Rock-Hair Metal-Poser, το “Dog Eat Dog”. Αξίζει να το ακούσετε με ανοιχτά αυτιά όσοι δεν έχετε ακούσει ποτέ Warrant. Jani σ’ ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας χάρισες και τα αριστουργήματα που μας άφησες! R. I. P.

R.I.P.
καλο ταξιδι

r.i.p

έλα ρε ,
φαινόταν οτι τον είχε πάρει η κάτω βόλτα
(ουτε ο πρώτος, ουτε ο τελευταίος είναι απο τη συγκεκριμενη σκηνή) αλλά κρίμα .
είχε τραγουδήσει κάποια πολύ συμπαθητικά τραγούδια .
ένα απο αυτά :
[B][U]http://www.youtube.com/watch?v=ZqMFRpy7a_A&feature=related[/U]
[/B]
r.i.p.

κριμα… καλη φωνή είχε, δεν προλάβαμε να τον δούμε… RIP…

Σύμφωνα με το TMZ.com, διαπιστώθηκε ότι ο λόγος του θανάτου του πρώην τραγουδιστή των Warrant, Jani Lane ήταν δηλητηρίαση από αλκοόλ.

Ο ιατροδικαστής στο Los Angeles έχει ολοκληρώσει την έρευνά του και κατέληξε στο συμπέρασμα ότι ο Lane είχε υποστεί “οξεία δηλητηρίαση από αιθανόλη” όταν πέθανε σε ένα δωμάτιο μοτέλ του Comfort Inn στα Woodland Hills της Καλιφόρνια στις 11 Αυγούστου.

Το TMZ.com είχε αναφερθεί στο παρελθόν ότι οι ερευνητές βρήκαν ένα μισοάδειο μπουκάλι βότκα και φάρμακα με ιατρική συνταγή στο δωμάτιο του ξενοδοχείου όπου βρέθηκε το σώμα του Lane.

r.i.p.

RIP ρε μαν,πολυ θα θελα να ακουσω μια το cherry pie ζωντανα(παρολο που ο ιδιος το ΜΙΣΟΥΣΕ :P)