Jason newsted

το ν’αφησεις την αγαπημενη σου μπαντα και τα εκατομμυρια της μετα απο 14 χρονια ηταν δυσκολο,αλλα οπως παραδεχεται ο ιδιος ηταν το πιο σωστο που μπορουσε να κανει.παντως παραμενει fan

Μουσικά ο trujillo είναι καλύτερος και όποιος δεν μπορεί να το δει αυτά απλά… εθελοτυφλεί. Δεν υπήρχε περίπτωση να παιχτεί το orion έτσι όπως το παίζει ο rob όταν ήταν ο jason. Τώρα αυτά που λένε κάποιοι ότι δεν ταιριάζει στην σκηνή οπτικά τα αφήνω ασχολίαστα, για metallica μιλάμε όχι για τις pussycat dolls. Σε αυτό που θα συμφωνήσω είναι ότι λείπουν τα φωνητικά του jason.

JASON ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ

Κοιμάται, μη φωνάζεις!

Μονο αυτο παιδια!!η πορωση που βγαζει επι σκηνης τιποτα αλλο!εγω απο μπασογραμμες κλπ δεν εχω ιδεα αλλα πραγματικα τον παω πολυ και τον θεωρω πολυ αδικημενο…ασε που ειχε φαει τρελα καψωνια απο τους αλλους…8O

ΦΕΡΤΕ JASON ΠΙΣΩ!!:roll: :roll:

ξερει κανεις αν θεραπευτηκε το χερι του?

ναι οκ αλλα ειναι τουλαχοστον γελοιο να τον βλεπεις να χοροπηδαει σαν μαιμου ενω παιζεται το enter sandman.(καιστο live dvd των bls η παρουσια του απλα ειναι για γελια)ειναι πολυ καλος μπασιστας αλλα καταλληλοτερος για τους suicidal και infectious

Εγώ ειλικρινά δεν ξέρω από που προκύπτει το ότι ο Jason δεν μπορούσε να παίξει το Orion. Δεν έχω κανένα σχετικό δείγμα. Αντίθετα υπάρχουν πάρα πολλά σχετικά με την έλλειψη σεβασμού απέναντι στο πρόσωπο του Νewsted.

Tι να πω… Κι εμένα η ενέργειά του επί σκηνής και τα δεύτερα (ακόμα και πρώτα σε εκτελέσεις όπως το Seek & Destroy) φωνητικά του είναι απλώς αξεπέραστα από τον Trujillo. Το σκηνικό-γορίλας δε μου κάνει ούτε εμένα, αλλά το σόλο του τον Ιούλιο μου άρεσε… 8)

Τεράστιος μάγκας. Αν και στο σάμ κάηντ οφ μάνστερ πήγαν να τον θάπσουν, τους γάμησε πατόκορφα για όσους καταλαβαίνουν. Τεράστιος. ήταν στην μεγαλύτερη μέταλ μπάντα του κόζμου κε τους έκλασε και συμμετείχε στους βόηβοντ. Ρησπέκτ.-

ειχε δικιο σε καποια συνεντευξη του στη ταινια.“η μεγαλυτερη heavy metal μπαντα στον κοσμο,που καθορισε τοσα εκατομμυρια ανθρωπους και δολλαρια να μην μπορει να ξεπερασει ενα τοσο δα πραγματακι και να χρειαζεται ψυχολογο?”.και για να πω την αληθεια τον προτιμω απο τον trujillo και στη μπαντα του ozzy(εστω και αν καθησε λιγο).

Αν ναι ρε συ,γιατι εφυγε αμεσως απο το Ozzy? :-k

ειχαν κανει απο την αρχη συμφωνια και οι δυο πλευρες για το ozzfest και μερικες αλλες συναυλιες επειδη ο trujillo δεν μπορουσε απο τη στιγμη που ηταν στους metallica να ακολουθησει.

Pisteuw oti dn mporei na sigrithei m ton Theo tn Cliff p xwris auton dn eixame oute Master of Puppets tha eixame oute For whom The bell Tolls oute Orion kai genikos oi perisoteroi imnoi prin to …And Justice for all dn tha eixan graftei…
Twra o Jason einai Ok bassistas alla kai pl nomizw oti o Rob einai kaliteros…

και εγω τον παω πολυ!! ακομα δεν το εχω χωνεψει καλα πως εφυγε απο μεταλικα. Δηλαδη οταν ακουω μεταλικα στο μυαλο μου ερχεται η τετραδα με jason ενω ακομα και στο παιξιμο μου αρεσει πολυ παραπανω απο τον τρουχιο,καλα για τα live oυτε λογος. Παντως δεν μπορει, θα επιστρεψει…