Jaya The Cat@Live στο Palyground Βολος

http://www.postyourevent.gr/event/index.php?option=com_content&view=article&id=919%3Ajaya-the-cat-63-high&catid=34%3Aarticles&Itemid=54&lang=el

Δεν ειμαι και ο φανατικοτερος fan του ειδους,αλλα live στην πολη μας ειναι και θα στηριξουμε λογικα.
Συμπαθεστατο group παντως και μαζι τους οι πολυ καλοι 63 High!

Παρασκευη Λαρισα για Nightstalker,
Σαββατο αυτοι εδω !
Kυριακη,διπλο στο AEL FC Arena :lol::lol::lol:
Γαμω τα Παρασκευοσαββατoκυριακα…!!!

Mods ,σας παρακαλω διορθωστε το Palyground σε Playground.
Eυχαριστω!

Live είναι πολύ καλοί. τους είχα δει πέρσι στο tiki και γούσταρα αν και δεν είμαι του είδους.

Moλις επεστρεψα και οι εντυπωσεις εχουν ως εξης:
1)Κατα τις 23:15 βγηκαν πρωτοι οι 63 Ηigh και εγινε ο γνωστος πανζουρλισμος που γινεται στα live τους κ με τον Alex να ειναι απιστευτα απιστευτος για αλλη μια φορα!Ska/punk και στο Playground,που ηταν σχεδον γεματο,γινοταν απο κατω πανικος με τον κοσμο να χορευει και να κουνιεται ασταματητα!
2)Μετα απο τους 63 Ηigh ηταν η σειρα των Jaya The Cat να αναλαβουν να συνεχισουν να κανουν τον κοσμο να κουνιεται κ να χορευει!
Και φυσικα το καταφεραν.Ομολογω οτι το εν λογω ειδος δεν ειναι στις επιλογες μου,αλλα πηγα για την φαση κ φυσικα περασα πολυ καλα,καθως ειδα μια δεμενη και πολυ ορεξατη μπαντα η οποια ειχε παλμο,κεφι,ενταση κι εναν τραγουδιστη που οταν αρχιζει να μιλαει τυφλα να 'χει μπροστα του ο Mike Akenfeldt των Opeth!Αφου βγηκαν κανα δυο φορες ακομα μετα απο λαικη απαιtηση αποχεραιτησαν και μετα…ξανβγηκαν φυσικα οι 63 High κι επαιξαν κανα 20 λεπτο ακομα στο οποιο εγινε της ταναςπου κυριολεκτικα!Αξιοι και πολυ ξηγημενα τα παιδια μας υπερικανοποιησαν με την αποδοση τους κ με την αρνηση τους να σταματησουν να παιζουν ‘‘αλλο ενα κι αλλο ενα κι αλλο ενα’’.
Aυριο το εν λογω πακετακι παιζει στο Stage της Λαρισας και σας προτεινω Λαρισαιοι μετα την πικρα που θα φατε απο το γηπεδο να πατε να εκτονωθειτε στο συγκεκριμενο live!!!:stuck_out_tongue: