Γρηγορης Τσατσος Jazz/Fusion Trio

Κυριακη 29 Ιανουαριου στο Ξυλουργιο του Μυλου.

Το τρίο θα παίξει συνθέσεις του κιθαρίστα Γρηγόρη Τσάτσου, από τον δίσκο του πουκυκλοφόρησε στις αρχές του 2005, καθώς και παλαιότερες συνθέσεις του, που εκτείνονται από το στυλ της σύγχρονης (contemporary) τζαζ μέχρι τον ηλεκτρικό ήχο του fusion και τζαζ-ροκ, μαζί με έντονα στοιχεία μπλουζ. Βασίζεται στον αυτοσχεδιασμό μετά το βασικό θέμα, πάνω σε σφιχτές ρυθμικές δομές με έμφαση στο groove. Πολλές φορές έχει σαν καλεσμένο και ένα τέταρτο μέλος στο πιάνο ή στο σαξόφωνο.

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΤΣΟΣ-κιθάρες
ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ - ηλεκτρικό μπάσο
ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ - τύμπανα

Εισοδος 7 euro

τους εχω δει και αξιζει!

παρε τηλεφωνο να παμε μαζι… θα ερθω αυτη τη φορα :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

αντε να δουμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυριο θα παμε ε Bluezlick?
ασχετο αλλα κατεβασα μια μπανταρααααααα Atlas λεγονται 1 δισκο μονο
βγαλανε το 79!!!κοριφαιος!!!

Αυριο ειναι? :? :? :? :? θα δουμε γιατι παλι αφραγκος εχω μεινει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O Δεν την Παλευεις ρε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tελικα εχω λεφτα αλλα αρρωστησα για ακομα μια φορα… :cry: ρε σι την παρασκευη ειναι οι 9 below 0… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Που ρε??? standard ερχομαι!!!

Ο Τhe rock einai o polis…o kwtsos eimai

Πως ειναι δυνατον να αρεσει σε καποιους αυτος ο τυπος του οποιου η φωτογραφια βρισκεται ενα ποστ πανω???

Τι λες τωρα???Μιλαμε για τον THE ROCK!!! Μιλαμε the man has done it ALL!!!
THE ROCK knows,and the people know he is the champion of present,future,past and if you all don’t like you can kiss THE PEOPLE’S ASS!!! Γιατι δεν σ’αρεσει τι εχει??

THE ROCK knows,and the people know he is the champion of present,future,past

:? :? :? :roll: :roll: :roll:

Αυτο παει να πει οτι εμεινες αφωνος μπροστα στο μεγαλειο του THE ROCK??Του “the people’s champ”??
Αυτο ειναι,αυτο ειναι :lol: :lol: