Δερμάτινα ή jeans?

Θα πω τι γουστάρω πιο πολύ στις γυναίκες.

Και η απάντηση είναι τζιν φυσικά. Με διαφορά κιόλας.

Spandex…

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Τι γελας ρε?
Μηπως εισαι απο αυτους τους δηθεν, τους πνευματικα μαστουρωμενους που δεν γουσταρουν 80ιλα και spandex?

Σωστόοοοος! :thumbup:

Στενά ψιλοξεβαμμένα blue jeans είναι ένα από τα fetish… :–


Για μένα τώρα, το πάνω μέρος είναι standard!

Δερμάτινο jacket! :yes:

Και σε ειδικές περιπτώσεις δερμάτινη καπαρτίνα! 8)

Στα παντελόνια, μου αρέσουν περισσότερο τα δερμάτινα, αλλά τα φοράω σε ειδικές περιπτώσεις και αυτά, οπότε συνήθως είμαι με jeans… :roll:

Oπότε leather, αλλά στην καθημερινότητα jeans!

Δερμάτινα για μπουφαν Jean για παντελονια

jeans for ever
Ταιριάζουν με όλα και φοριούνται από όλους
Τα δερμάτινα είναι βαριά αφενός αφετέρου πρέπει να έχεις τέλειο σώμα ειδικά οι γυναίκες πράμα δύσκολο και αρκετά σπάνιο

Jeans…

jeans πανταα8)

Μπορει τα δερματινα να ειναι τσρου οπως λεμε δω μεσα:p αλλα σε μερικες περιοχες μπορει να σε παρουν με τις πετρες αν τα φορεσεις:lol:Τα τζιν μπορουν να υιοθετησουν οποιοδηποτε στυλ8)

Jeans,τα δερματινα ειναι ωραια αλλα ενοχλητικα.

Εννοειται τζινακι:)

Τhe Saxon way παντα :smiley: (δερματινο τζακετ, τζιν παντελονι)

Προπαντως jean. Το δερματινο jacket εχει αλλον αερα ομως… :roll: Επισης, μου αρεσει ο συνδυασμος του Slash με δερματινο jacket και απο πανω αμανικο τζιν μπουφαν… 8)

+1 κ παλι:) αυτος τουλαχιστον εχει καλαισθησια:)οχι σαν τον frusciante που δεν ξερει πως να ντυθει με αποτελεσμα να ντυνεται σα γυφτος:p

Aυτο με δερματινο τζακετ και αμανικο τζιν τζακετ απο πανω με δεκαδες ραφτα θεωρουνταν και γαμω αναμεσα στους '80s thrash-αδες! :smiley:

Ιιιιι… Ναι… Στο Slane Castle ειχε φορεσει ενα γκρι παντελονι με ενα μπλε-ασπρο πουκαμισο… 8O #-o

κ να ταν μονο αυτο!ολα του τα παντελονια δεν βλεπονται,ειναι αισχος:) κ καμια φορα του βγαινει το μποξερακι κ φτανει μεχρι τον αφαλο:D:lol:

Ε, ενταξει αυτο ειναι καλο… :roll:

μην το λες!φοραει ασπρα μποξερακια τα οποια επισης δεν βλεπονται:p μαλλον το κανει επιτηδες κ ντυνεται ετσι γιατι θελει να δειξει οτι δεν ασχολειται με την εμφανιση κ δεν ειναι ψωνιο.ετσι το ερμηνευω εγω8)