Δερμάτινα ή jeans?

Τζιν μαύρο με δερμάτινες μπότες και μπουφάν…

Jeans βέβαια ;D

Δερματινο μπουφαν
Τζιν παντελονι
κ Δερματινο All star

Αυτό.

Εκτός από μεγάλοι μουσικοί και γαμώ τα άτομα, οι ΜΜ ξέρουν και να ντύνονται:

Φωτογραφία από περιοδικό μόδας?

Ρε παίδες ενδιαφέρομαι να πάρω ένα φούτερ με τζιν όμως(δηλαδή να είναι φτιαγμένο από δέρμα τζιν)(δεν ξέρω πως τα λένε αυτά :? ).Ξέρετε που μπορώ να βρω καλά τέτοια και σε τι τιμές κυμαίνονται?

Παρε δερματινο παντελονι κ κοκκινη καπα κ ξεχνω οτι δν εχεις μαλλουρα.
Ψηφιζω δερματινα αν κ δν φοραω.

jeans…

ειδικα οταν μιλαμε για δερματινα ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ…δεν μπορω να μην σκεφτω το επεισοδιο Φιλαρακιων με Ρος στην τουαλετα…πουδρες,κρεμες…φτιιιιλααααα…

ενα καλο δερματινο σαν μπυφαν/σακακι,μετραει παντα και συνδιαζεται και με τζην!

JEANS

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ!!!κι εγω αυτο θυμαμαι.Τι ελεινη σκηνη.Συμωνω απολυτα μαζι σου !jeans παντελονι με δερματινο μπουφανακι.Και δερματινη φουστα/φουστανι ειναι ωραια

ρε παιδιά ένα τέτοιο Jean φουτεράκι(ξέρω δεν έιναι έτσι) πόσο περίπου κάνει και που μπορώ να βρω ένα τέτοιο φθηνό στο μοναστηράκι?
σε τέτοια φάση

Σωστοοοοοοοος.Τα δερματινα παντελονια μπορει ν αποβουν μοιραια.Για περισσοτερες πληροφοριες δειτε αυτο

το φουτεράκι που το δες;:stuck_out_tongue: Τζιν μπουφάν ειναι

ναι αυτό,πως λέγεται.Ξέρεις ένα κοντομάνικο τέτοιο σε τι τιμές κυμαίνεται και που μπορώ να βρω στην αθήνα?

κοντομάνικο; Αμανικο εννοεις…:-k Με κοντο δεν υπαρχει. Μετα πας σε μακρύ μανίκι

ωραία σε μακρύ:pμία λογική τιμή πόσο είναι?στο τοπ μαν ή στο μόνστερβιλ έχει φθηνά?

αδερφέ δε ξέρω τιμές αθήνας αλλα φαντάζομαι με 50-60 ευρα θα βρεις κανα καλο να μην σε έιναι και σαν σακι.

οκ φίλε χίλια ευχαριστώ:p,εσύ άν έχεις πόσο το είχες αγοράσει?

εγω είχα πάρει πριν καμια 3ετια ενα καλο κιολας ψιλοστενο που τα γουστάρω έτσι, τώρα δε ξέρω για σένα, moritz κιολας η μάρκα 50 ευρα.