Jeff Martin?

http://www.rockfm.gr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3326

Αν ειναι πλακα θα τους γεμισω με ιους το φορουμ. Οποιος ξερει ρε παιδια ας πει τι παιζει. Πολυαγαπημενε Σειρηνακη?? :smiley: Ε? :smiley:

κι αν ειναι αληθεια ας ερθει και απο θεσσαλονικη καμια βολτα.ελεος πια… :evil:

πεθαινω…συγκοπη…τα χαπια μου…καρδια…δεν νιωθω καλα…

οταν το διαβασα με επιασε ενα απιστευτο ριγος…δε το πιστευω…αφηστε, ειμαι σε παραληρημα ακομα…

Τι σκατα συντακτης εισαι ρε? Τσακισου να μαθεις αν θα ρθει, γρηγορα! Η συναυλια της χρονιας. Σταδιαλα ολοι σας. ΑΑΦΓΕΑΙΓΝΕΑΙΝΑΕΙΓΝΑΕΙΓΑΓΝΑ!~

ντρεπομαι πραγματικα… :oops:

αμέσωωωως… 8O

σιγουρα. :wink:

[size=6]TEA PARTY RULES[/size]

T[size=3]EA PARTY IS DEAD

LONG LIVE TEA PARTY[/size]

αντε. φρεσκα νεα. :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/article3189.php

και μην ακουσω κουβεντα! :stuck_out_tongue:

ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥΥΥΥΥ!!!

Ηβ$ιηγιω$ (ντ(γνηβι νγι($ νβνιηβνιν%(: νιββ ιη%ν(:΅ην ην:΅$ ηι ινβν΅νηπν:νηβνι νιβνιηνβην: ιηνν:(νβιηβιβηιον ινβη(ηνβ:ιονβηι νν:νη΄ οννΟ΅:Ο:ΡΘΕΟΑΜ΅ΟΑΜ΅ΟΕ

ΤΖΕΦ ΜΑΡΤΙΝ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Ανγκμαρ σ’αγαπαω.

εννοειται οτι θα στησουμε καρτερι απ’ εξω ολη μέρα…με σουβλάκια, γουρουνοπουλα, κ.τ.λ.

πλακα πλακα, το μερος που θα παίξει ειναι το πολύ 10 λεπτα με τα πόδια από το σπίτι μου…hell yeah…

Ωραια, θα με φιλοξενισεις κιολας. :stuck_out_tongue:

ναιιι!!!

:lol: :lol:

[size=1][/size]κριμα που δεν θα παω! :frowning: :cry:

[quote=“led_zeppelin”]

Ωραια, θα με φιλοξενισεις κιολας. :P[/quote]

χαχαχαχαχαχαχαχα…καλο…αυτο με τον τοτο το ξερεις; :stuck_out_tongue:

Mono Athina 8a paixei ?

ξερει κανεις λεπτομερειες ρε παιδια. χωρος, εισιτηριο που ειναι η περιοχη κ.λ.π?οποιος γνωριζει ας γραψει παρακαλω. ευχαριστω.

αυτο ειναι το myspace του διοργανωτη. :wink:

Ας κάνουμε ρε παιδιά ένα μικρό διαλειμματάκι…Ο τύπος χθες ήταν όλα τα λεφτά…One man show…Αυτός και η κιθάρα του…Κλασικά τραγούδια από Tea Party :yahoo: :yahoo: :yahoo: αλλά και από τον προσωπικό του δίσκο. Λίγο πολυλογάς ήταν αλλά δε βαριέσαι, Jeff Martin είναι αυτός…Παράλληλα στον προτζέκτορα έπαιζε συνέχεια συναυλία του Jeff Buckley (φιλαράκι του). Πάντως πρώτη φορά πήγα στο Planet Music και κωλολέει για Unplugged συναυλίες…Ο Martin είπε οτι θα κανονίσει να έρχεται και πιο συχνά ακόμα…Φαίνεται ότι η γιόγκα σην Ιρλανδία του έχει κάνει καλό…

ποσο κοσμο ειχε?

Μερικα βασικα πραγματακια.
1ον, Ο Τζεφ Μαρτιν σας πηδηξε ολους την Παρασκευη. Με μια (τεσσερις, εστω) κιθαρες εκανε τρελο κεφι. Πολυ παθος ο τυπος.
2ον, Το κεφαλαιο Ανγκμαρ. Τον πετυχαινω μεσα, ενω ειχαμε πει οτι θα βρισκομασταν στον συναυλιακο χωρο. Τον χτυπαω στον ωμο να γυρισει, γυρναει, με περιεργαζεται καλα καλα και μου γυρναει τον κωλο του και φευγει.
-Γιαννη…?
-…
-Ο Νικος ειμαι ρε φλωρε.
-Σορρυ φιλε ειλικρινα δεν σε θυμαμαι καθολου, δεν ξερω ποιος εισαι.
-Ο ΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΧΕΛΟΟΥ!
Νταξει, ειναι βλακας ο ανθρωπος. :stuck_out_tongue:
3ον, Ο Μαρτιν επαιξε πιο πολλα τραγουδια απο Zeppelin (εστω σε meddles) παρα απο Tea Party. :stuck_out_tongue:
4ον, Το μαγαζι ηταν γεματο, αλλα πολυ μικρο. Δεν μπορω να υπολογισω κοσμο.
5ον, Μετα την συναυλια γαμησα τον Ανχολη στο pro.

Το clubακι ήταν γεμάτο, χώραγε καμιά 250-300άρα.
Ενδείκνυται πάντως για τέτοιες acoustic φάσεις…σε σχέση με το underworld που παίξανε οι POS καμία σχέση, πολύ καλύτερο…

1ον, ξέρω καμια 20ρια νίκους τουλαχιστον. επίσης δεν είχα δει την φάτσα σου ποτε.

2ον, εισαι ζουδι τρελό. ουστ που θα με πεις και βλάκα:p