Jeff Scott Soto 12/04

θα χει και φθηνο τικετ λογικα στο 8μπολ…τελεια…

οκ, απλά από αθήνα προσπαθώ να βρω πως θα πάρω εισιτήριο…
Thanks anyway

ε και την ιδια μερα θα βρεις…τι διαολο…
αλλα αν καιγεσαι τοσο πες κανα γνωστο σου η κανενα απο δω μεσα να σου παρει

25e einai to ticket

οκ, θα πάρω είσιτήριο μέσω φίλων. Γνωρίζουμε ώρα σέντρας και τυχόν Support? Το 8 ball club είναι στα λαδάδικα?

nder
Ρίξε μια ματιά εδώ…
http://www.metaleagle.com/el/jeff-scott-soto

Παίζει αρκετά να ανέβω 8)

ευχαριστώ φίλε μου!

Εεεελα να ανεβαινουμε! Ποιοι χαμουτζηδες θα ανεβουν για χαρη του???
Δωστε και κανα σετ-λιστ ή τουλαχιστον υποφηφια προς παιξιμο τραγουδια.

ακόμα παίζεται αν θα πάω, γ$*!@ τη δουλειά μου μέσα…

Λογικα θα ανεβω κι εγω.Αν κρινω απο τη φορα που τον ειχα δει Αθηνα με Pink Cream 69 και Raw Silk θα περασουμε πολυ καλα.Παιζει τα παντα και με ολους τους τροπους,χορευει,χτυπιεται,ροκαρει,ραπαρει,τζαζαρει,γενικως η σκηνικη οτυ παρουσια ειναι σεμιναριακου τυπου.Εμενα που ειχε αρεσει η εμφανιση του και με τους Talisman

O ανθρωποσ ειναι οντωσ showman αξιζει να ερθετε να τον απολαυσετε. o xωροσ ειναι μικροσ οποτε θα περασουμε καλα ο τυποσ εχει παντοτε κεφι τα λεμε την κυριακη

Ψαρεψα ενα σετ-λιστ απο προχθεσινο του live:

[SPOILER]21st Century
Gin & Tonic Sky
Hey
Broken Man
Mountain
Our Song
Testify
Soul Divine
Drowning
Eyes Of Love
Frozen (Madonna cover) / Crazy (seal cover)
I’ll Be Waiting
Colour My Xtc
Acoustic medley: If This Is The End/Faithfully/Nobody Said It Was Easy/How Long/4U…

1st encore
Stand Up
Disco Medley

2nd encore
You Give Love A Bad Name !Bon Jovi cover)
[/SPOILER]

Για αλλη μια φορα τιποτα απο Malmsteen,αλλα δεν πειραζει κι ετσι καλα θα ειναι.

καλό το set list θα μπορούσε βέβαια να ήταν κ πιο πλούσιο… τι διασκευή του frozen τι την θέλει…

τι ήθελα και το κοίταξα το setlist… ξενέρα μεγάλη
πάνω που είχα ενθουσιαστεί με το ταξιδάκι :?
μόνο που θυμάμαι τι είχε πάιξει στο club22 …

Η αληθεια ειναι οτι και εγω οταν εκανα αυτην την συγκριση ξενερωσα λιγακι…

Ησουνα φιλε τοτε,ε?Ισως απο τα καλυτερα live που εχω παει.Ελπιζω την Κυριακη να ειναι τουλαχιστον ισαξιο το live.H σκηνικη του παρουσια ειναι ουτως η αλλως φοβερη.Το θεμα ειναι επι της ουσιας,ποια κομματια απο την καριερα του θα επιλεξει,που ειναι και ιδιαιτερως πλουσια.Παντως και εν ‘‘Cry Of The Gypsy’’ δεν θα με χαλουσε,ουτε κανενα ‘‘I am the Viking’’,’‘Don’t Let It End’’ και’‘Disciples Of Hell’’.

αυτα επεξε και εδω χωρις το 2ο encore οπου μαλλον τον επιασε το ουζο και την εκανε. προσπαθησε η μπαντα να παιξει καλα ΑΛΛΑ ο ηχοληπτης πετουσε χαρταετο. μπραβο του ομως καθως τα καταφερε να φτιαξει τον ηχο στο τελευταιο τραγουδι. επισης το setlist οποιος το διαλεξε (μαλλον ο σωτηρης) ειναι πολυ λαθος.