Jeff Scott Soto - Lost In Tranlation

Το καινούργιο Cd του Soto “Lost In Translation” είναι ,πιστεύω, μια απο τις καλύτερες κυκλοφορίες του 2004 , σαφώς πιο μελωδικό από το τελευταίο Studio cd “Prism” , συμετεχει και ο Neil Schon (Journey , Bad English , Hardline …μπλα μπλα ) , οποτε καταλαβαινετε οτι τα κομματια ειναι το ενα καλυτερο απο το αλλο . Εμενα μου θυμισε παλιες καλες εποχες Talisman … To Set List ειναι το εξης :

1.Believe In Me, 2.Soul Divine, 3. Drowning, 4.If This Is The End, 5.Lost In The Translation, 6.Doin? Time, 7.High Time, 8.Beginning 2 End, 9.On My Own, 10.Find Our Way, 11.Sacred Eyes, 12.Dulce Lady (Bonus Track)
Και η έκδοση θα περιέχει και το Video Clip: If This Is The End.

Άντε άντε…

Ουτε αυτο εχετε ακουσει ακομα ?

an kai megalos opados toy soto pleon exei katantisei provlepsimos

Γιατι το λες αυτο ? τι περιμενες δλδ να ακουσεις ? Παντως αυτο μου αρεσε ποιο πολυ απο το προηγουμενο

Φοβερή διανομή γίνεται πάντως? Ακόμα να έρθει?

Ελα ρε … 8O

loipon, akouste edw, koinoi thnitoi…

Me ton Soto tha exw ena interview autes tis meres! EPOS!

Episis thelei na erthei Ellada kai tha erhtei…

To album tou einai straight hard rock, me liges mpallantes eutixws kai einai poli kalo.

eipa kai ellaslisa… aor kolasi!!!

kalo einai alla mia apo ta idia .ego apo ton soto perimeno kati pio kalo .mallon oti paizei me polloys toy kanei kako telika (panta kata tin gnomi moy ).

Εντάξει ότι και να βγάλει ο Soto ξέρεις τι θ’ ακούσεις…
Απλά θα ήθελα κι εγώ να παίξει κάτι εντελώς διαφορετικό…
Πάντως ότι και να λέμε ο άνθρωπος είναι ο κορυφαίος τραγουδιστής στον κόσμο…

If you need…
If you need…
If you need…
If you need…
If you need…

Kαι δεν ειναι Σουηδος … :roll:

Κάνει παρέα μόνο με Σουηδούς, γι αυτό έγινε αυτό που έγινε?

Καλός είναι, αλλά όχι και ο καλύτερος. Υπάρχει και ο Cronos των Venom, χαχα!!!
Πάντως έχει καταντήσει μαϊντανός με τόσα γκρουπ που παίζει…

Kalos o Soto, kai eidika einai apo tous elaxistous pou mporei na trgoudisei ta panta…

to kako einai oti i ellipsi krtikou pneumatos kai paidias apo tin maza, tin odigoun na vgazoun kaliterous tragoudistes sta dimopsifismata olous tous mporouxes…

twra an einia o kaliteros ston kosmo einai varia kouventa…

Εντάξει το "καλύτερος " είναι σχήμα λόγου… Σημασία έχει ότι ο άνθρωπος παραδίδει μαθήματα φωνητικής, αν και όπως προαναφέρθηκε η συμμετοχή του σε πολλά projects τον έχουν αποπροσανατολίσει κάπως συνθετικά…

Sirjim

If you need
If you need
If you need
If you need
If you need
If you need
If you need

Soul Sirkus
Soto - Neal Schon - mendoza
Ante na koimitheis afou akouseis afti ti douleia!!!

xamos ferte ton Jeff Ellada estw gia katourima!!!

I’m Standin’ on Fire !!!

Ο καλύτερος τραγουδιστής του κόσμου είναι ο David Coverdale και δε σηκώνω κουβέντα. Αν και μας πικραίνει τελευταία και όχι μόνο τελευταία.

Αφου το ξεκαθαρίσαμε αυτό και δεν ακούω αντιρρήσεις, πρέπει να πω ότι πράγματι το Translation είναι δισκάρα και ο Soto τρομερός. Και φυσικά είμαι πολύ ανυπόμονος να ακούσω το Soul Sirkus αφού ο Mendoza είναι το καλύτερο μέλος των νυν Whitesnake και ο Schon δεν σταματάει να με εκπλήσσει θετικά. Λέτε να έρθουν στην Ελλάδα ρε παιδιά; Η έστω ο Soto μόνος του; Αυτό θα είναι live.