Jet - Come On

το ξέρω πως οι άνθρωποι που ακόμα ενδιαφέρονται για τον καινούργιο δίσκο των Jet είναι περίπου 10, και βρίσκονται κάπου στην αυστραλία, αλλά δεν μπορούσα να μην μοιραστώ τo leak του δίσκου στο internet…

στο www.crackhitler.com διαθέσιμο ένα τραγούδι

cuddles

Βρε ουστ!!! άθλιο group

Who are those?

Καλύτερα που δεν τους ξέρεις. Δεν χάνει τίποτε

__Ελάτε μωρέ, όχι κι έτσι, καθόλου άθλιοι… 8) Καλοί ήταν για πρώτο δίσκο, για να μην πω καλοί με μερικές πολύ καλές στιγμές (ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥΣ). Το θέμα είναι τι θα κάνουν στη συνέχεια ή αν θα μείνουν στο “Are You Gonna Be My Girl”…

Πολυ καλο συγκροτημα, οποιος ακουει AC/DC και rock συγκροτηματα οπως Kings of Leon, Living Things , κτλ, να τους κοιταξει χωρις δευτερη σκεψη. Το πρωτο τους album μου ειχε αρεσει πολυ, το καινουργιο τους που btw λεγεται Shine On, ειναι επισης καλο και ευχαριστο. check it out, δεν θα χασετε.

(crabsody, αθλιο συγκροτημα δεν ειναι με τιποτα [-X )

Μιλάς για όσους ακούν AC/DC. Δε νομίζω να ακούει κανείς περισσότερο από μένα στο φόρουμ. Αυτοί είναι που δεν πρέπει να τους ακούσουν ποτέ γιατί θα καραφλιάσουν. Άσε που το πιο γνωστό τους κομμάτι είναι ΣΤΥΓΝΗ αντιγραφή από Ιggy Pop

Μιλάς για όσους ακούν AC/DC. Δε νομίζω να ακούει κανείς περισσότερο από μένα στο φόρουμ. Αυτοί είναι που δεν πρέπει να τους ακούσουν ποτέ γιατί θα καραφλιάσουν. Άσε που το πιο γνωστό τους κομμάτι είναι ΣΤΥΓΝΗ αντιγραφή από Ιggy Pop[/quote]

ε, ενταξει, γουστα ειναι αυτα . .
παντως θα σου προτεινα να ακουσεις πολλες φορες το πρωτο τους (get born) να νιωσεις, it is very good music indeed, και τα περισσοτερα τραγουδια (αν οχι ολα) ειναι καλα. αλλα αμα δεν σου εχουν κατσει καλα απο την αρχη, ενταξει, δεν μπορω να σε μεταπεισω. O:)
anyway, peace.