Jex Thoth live in Athens 3/6@kyttaro

σωστά, οι περισσότεροι απλά θέλουν να ξέρουν τι ώρα θα βγουν οι headliners :wink:

μια χαρά οι Acherontas, και ωραίο άλμπουμ (να μην αλλάζανε και το εξώφυλλο στο βινύλιο, αλλά τέσπα…)

Ένα λεπτό, από πότε το 25άρι είναι “νορμάλ τιμή”; 25 είχαν οι Electric Wizard - μην κάτσουμε να συζητήσουμε τη διαφορά σε μέγεθος των δύο συγκροτημάτων. Μπαντάρα οι Jex Thoth, δε λέω, αλλά με ένα full length και δύο ΕΡ, τόσα λεφτά; [-X

τα 20 είναι νορμάλ, όχι τα 25.

Είδα Jex Thoth στην Δανία στο Heavy days in Doomtown festival. Μεγάλη εμπειρία! Πολύ δεμένη η μπάντα και η Jex είναι απλά θεά. Έστω και αξύριστη:) Τέλειες εκτελέσεις των τραγουδιών. Ελπίζω το σετλιστ να είναι μεγαλύτερο εδώ από την μια ώρα που ήταν εκεί.

Εχω ξενερωσει με την αξυρισια αλλα οκ… Θα παει κανενας αλλος;

Θελω πολυ να παω αλλα βαριεμαι μονος μου, αν αναζητει κανενας παρεα μεσω φορουμ:p ας το πει(καλυτερα μεχρι αύριο μπας και παρω 20αρι εισιτηριο γαμω τη κυριακη μου).

Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ JEX THOTH-ACHERONTAS-DEVATHORN ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ. ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 04/06/2012 ΕΩΣ 11/06/2012 ΣΤΟ ΒOWEL OF NOISE. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ.

https://www.facebook.com/deusvvv

Γαμω το κερατο.Ξερουμε το λογο?

ΟΧΙ ΓΑΜΩΤΟ !!! Κ είχα φτιαχτεί ρε διάολε… Ας μας ενημερώσει κάποιος τι έγινε…

Ξενέρα…

τελικά γιατί ακυρώθηκε μάθαμε?

Κάπου διάβασα οτι ακυρώθηκε η πτήση τους αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Ο διοργανωτής έγραψε στο φβ πως εξαιτίας της μπάντας ακυρώθηκε!!