JIMMY PAGE To Reunite With JEFF BECK For YARDBIRDS Tour?

RollingStone.com reports: According to an industry insider, Jimmy Page and Jeff Beck are going to tour as THE YARDBIRDS this fall alongside founding bassist Chris Dreja and drummer Jim McCarty. The tour is said to kick off this October. It’s unclear who will be the reformed YARDBIRDS’ lead singer (original vocalist Keith Relf died of electrocution in 1976). Eric Clapton, THE YARDBIRDS’ founding guitarist, has no plans to participate, according to the source.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=77231

A; Θα μας τρελανουν εντελως αυτοι;

αμαααν…#-o :roll:

Το θεωρώ πολύ πιό πιθανό από την επανένωση Zeppelin που συζητιόταν.
Αυτοί οι δύο παιχταράδες είναι κολητάρια από πιτσιρικάδες, ο Beck είχε προτείνει τον Page για την θέση του όταν έφυγε από τους Yardbirds και σίγουρα θα γούσταραν να βγουν σε περιοδεία και να γεμίσουν και λίγο μεγαλύτερους χώρους από αυτούς που θα γέμιζανο καθένας μόνος του.

'Αμανννννννννννννννννννννννννννννννν
πως μου ξέφυγε εμένα αυτό???

παναγίτσα μου κάνε να είναι αληθεια κάνε χριστούλη μου να σας φέρω δυο λαμπάδες στο μποι του καθενός

παναγίτσα μου τι χαρά ήταν αυτή???

:smiley: :smiley:

Nα ενημερώσω τους άμεσα και έμεσα ενδιαφερόμενους για την εν λογω συνεργασία ότι παρόλο που πέρασα χθες το απόγευμά μου και μέρος της νύχτας σεριανίζοντας στα διάφορα φόρα και ιστιοσελίδες του εξωτερικού δεν κατέστη δυνατόν να διασταυρώσω την μεγαλειώδη αυτή είδηση συνεχίζω απτόητη και μόλις έχω νέα σας ενημερώνω πάραυτα

και όχι τίποτε άλλο μόνο τον page δεν έχω αξιωθεί να δω λαίβ παναγίτσα μου μακάρι

άσχετο σάκη γουστάρεις άβαταρ???