Johnny Winter Live At Greece τον Μαιο

ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΘΑ ΔΩ LIVE ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΕΝΑΝ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΛΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΤΡΙΑΔΑ!

http://www.pollstar.com/tour/searchall.pl?Content=A-JOHWIN&StartSearch.x=12&StartSearch.y=8&By=All&PSKey=Y
Fri 05/16/08 Thessaloniki, GRE Principle Music Theatre
Sat 05/17/08 Athens, GRE Gagarin 205 Live Music Spac

ΠΡΟΣΚΥΝΑΤΕ ΑΠΛΟΙ ΘΝΗΤΟΙ!

Κατα 95% θα ειμαι εκει. Δυσκολα χανεται τετοια εμπειρια.

8O 8O 8O 8O ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;!

Είναι τυχαίο που χθες άκουγα το Captured Live (σε βινύλιο παρακαλώ…):-k

Αστα φιλεμ. Νταξ αφου δε μπορουμε να δουμε SRV, χαλαρα θα τιμησουμε ενα αλλο δεος της κατηγοριας… :thumbup:

προσπαθω ακομα να συνελθω! ειληκρινα σας μιλαω τα εχω δει! τοση χαρα εχω να νιωσω απο τοτε που ειδα πρωτη φορα τον Ιan Anderson!

το θεμα ειναι οτι ο Winter ειναι παππους κ με πολλα προβληματα υγειας! γενικα μην περιμενετε τον παλιο χαος απο σολο σε συνδιασμο με την αγριο φωναρα του!

καπως ετσι θα ειναι τα πραγματα!

εγω παντως παιδια ειλικρινα θα κανω τα παντα για να του μιλησω στα παρασκηνια! μετα τον Hendrix ειναι η μεγαλυτερη μου επιροη στην κιθαρα!

Βρε επιτελους και ενα ενδιαφερον λαηβ και στο χωριο μας…αντε να μαζευτουμε και οι 20 να παμε!

[SIZE=“7”]ROCK AND ROOOOOOOOOOOOOOL[/SIZE]

[SIZE=“6”]JOHNNY WINTER !!! [/SIZE]

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Φανταζεστε να σκασει μυτη και κανας Sardinas μαζι του !?!?!?!?!?? :smiley:

αυτο φοβαμε στα περισσοτερα Live στο χωριο μας! οτι παιζει η προποληση να μην παει καλα κ να ακυρωσουν!
παντως καλυτερα θα ηταν ξυλουργιο! αλλα ρε ψ το ξηλουργειο γεμιζει για πλακα με τον Louisiana Red αρα ισως καταφερουμε το principal!

καλα τοτε θα γινει τρελος χαμος!:smiley:

παντως εχει δευτερη κιθαρα απο οτι ειδα σε κατι video! σπερενι ενοειτε ο τυπας!:wink:

Πλάκα με κάνεις τώρα το είδα…!!!Τέλεια…
Και ας είναι το principal τέρμα θεού…Ρε ποίος από εσάς έχει αμάξι…;

Μέχρι που ανεβαίνω και Θεσ/νίκη για να τον δώ 2 φορές 8)
…και να συνεισφέρω και στην προπώληση:wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΕΕΕΕΤΣΙ ΕΕΕΤΣΙ !

εγω παιζει να παω κ αθηνα! ρε Mule εισαι να ανεβοκατευουμε παρεα?:lol:
οσο για την προποληση παω κ αγοραζω οσο εισητηρια μπορω! :lol: :lol:

Λογικά αν έρθω Παρασκευή μαζί θα κατέβουμε το Σάββατο:D

Δεν ειναι κακο,δεν ειναι κακο.Απο αυτα που μου ειχες πει ειχα την εντυπωση οτι δεν μπορει να παιξει τπτ

Yπάρχει ακόμα αυτός? Καλή φάση. Είναι τρελός κιθαριστας όντως.

Και γαμω τα λαηβς. Ελπιζω να μη μας το ακυρωσουν.

δεν το πιστευω οτι θα ερθει Ελλαδα 8O 8O 8O 8O 8O 8O !!!Θρυλος …προσκυνω

Oh my God!!! Θα γίνει πανικός!!! Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα έρθει ο μέγας!! Ρε μπας και ονειρεύομαι??? :-k :-k :stuck_out_tongue:

Αχ! Να έρχονταν και οι Gov’t Mule μαζί και τι στον κόσμο!!!

ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΊ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Παίζει να έχετε και 3ο στην παρέα…