Jon Oliva's Pain Live In Greece

+1

:frowning: :cry:

Ναι ρε!!!
Ολοι εκει α ειμαστε!!!
Πορωση!

ερχεται ο μεγας OLIVA … χαμος θα γινει ρεεεε 8) :thumbup: :bounce: :papas: :yahoo:

RIP BRO

Εμένα που θα με χάλαγε μετράει? Αυτό το τελευταίο των TSO λέει τίποτα? Γιατί τα χριστουγεννιάτικα που άκουσα ήτανε πολύ κοιμίσικα… Ήθελα να ήξερα τι μυαλό κουβαλάνε οι αμερικάνοι που τους έχουν ανεβάσει τόσο πολύ… :-k

Υπέροχα νέα. Έρχονται και οι Kamelot τον Απρίλιο, μια χαρά το κόβω το 2008!!!

Αν παίξει ολο το Hall of the mountain king έχω φυγει…:smiley:

δυστηχως για μας!!!:frowning:

Ελπίζω ο ενθουσιασμός όλων σας να γίνει και πράξη!! Όχι όπως το 2004-Φεβρουάριο- που στη συναυλία στη Θεσσαλονίκη ήταν 3 κι’ ο κούκος…
Και σε όσους σκέφτονται τις εξετάσεις και τα μαθήματα,ένα έχω να πώ: Αρκεί ένας καλός προγραμματισμός .
Ο Οliva δεν έρχεται καθε μέρα!!

Αν ερχοταν καθε μερα δε θα ηταν 200 κιλα!
Σοβαρα τωρα εσυ δλδ περιμενες στη Σαλονικη να μαζεψει πολυ κοσμο?Απο ποτε?Παραπονιουνται οτι δεν πανε μπαντες πανω αλλα οταν πανε κανεις δε παταει!

25 γιούρος τα εισητήρια 8)

ε οκ εγω ειχα παει αλλα δεν επαιξε και τοσο παλια κομματια σαβα οπως ελεγε, επαιξε μερικα αλλα πολλοι περιμεναν αλλα.

πόσα ??!?!?!

για την φετινή συναυλία αυτό ??? 8O 8O 8O

Στο site της didi το είδα, λέτε να κάνουν πλάκα :-s

Με 30 ευρω, τρεις κι ο κουκος θα τανε. 25 ειναι μια χαρα.

κοίτα η πρωταπριλιά δεν αργεί … :-s :-s :-s

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πλάκα πλάκα έτσι και είναι 25 θα 'ναι (μάλλον η φτηνότερη συναυλία που έχω πάει …) 8) 8)

Ε, νταξ παιδια, ο Ολιβα ειναι. Δε μιλαμε για τους Σαβατατζ. Τα μεγεθη (οσον αφορα το κασσε) ασφαλως και δεν ειναι ιδια.

Ασε που οι περισσοτεροι μεγαλυτερης ηλικιας ουτε γι αστειο δε θα παταγαν με 30ρι. Μια χαρα λογικη κινηση το βρισκω.

Οφ τοπικ σκεψη:

Το σχολιο ειναι γενικου χαρακτηρα και ισχυει. Κοιτα που φτασαμε σε σημειο να λεμε τσαμπα μια νορμαλ τιμη για το Γκαγκαριν. Και παλι καλα που εν μερη επεσαν οι τιμες σε αρκετα λαιβ.

Να πω την αλήθεια περίμενα 35άρι… Το maximum… Η καλύτερη τιμή που θα μπορούσαν να βάλουν είναι πιστεύω…

αστα …

κι εγώ που με 30Ε έμαθα τοις συναυλίες κι ας μου φαίνονταν πολλά …

αλλά για JOP το έκοβα κάνα 35 εδώ marky είχε 30 … :? :?

20αρι το πολυ ειναι λογικη τιμη για μενα

Χμ. Δε θα το λεγα επειδη σε περιπτωση αποτυχιας η εταιρια θα μπει χοντρα μεσα. Συναρτηση εσοδων / εξοδων.