Jon Oliva's Pain Live In Greece

το καλοκαίρι γιατί το έχουν … ??? :-- :-- :-- :–

ΧΑχαχα, αυτό θα έλεγα:p

Ντάξει, πιστεύω έναν αριθμό ατόμων θα τον έχει… Γκοτζάμ Ολίβα είναι… Το 1000άρι θα το έχει νομίζω…:-k

Χαχαχα! Ανεκδοτάκι!

τι να πω … :blink: :blink: :blink: :blink: :?

Τίποτα.

Με την ιδια λογικη, τη συναυλια τοτε γιατι να την κανουν;:stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]επειδή μας αγαπάνε ??? [/SIZE]:-s :-s :-s :-s

αλλά καλά τόσο λίγο κόσμο πιστεύετε ότι θα έχει JOP ???

Λιγότερο…

Να πω την αλήθεια δε περιμένω πάνω από 1000… Στο προηγούμενο λάιβ δε ξέρω πόσους είχε, κάπου τόσους περιμένω και τώρα…

Στο κάτω κάτω, όσο λιγότεροι, τόσο καλύτερα8)

Ρε σε πιο κόσμο ζεις? Σιγά μην έχει 1000 άτομα. Καμιά 200αριά το κόβω. Ας πει και ο Angmar μια γνώμη.

Ειλικρινά δε γνωρίζω τι κόσμο είχε προπερσυ, πόσο πουλάει κλπ… Με βάσει το γκαγκάριν λέω τα νούμερα… Θα μου πεις, άλλες τόσες μπάντες δεν το γεμίζουν, δεκτό…

Ας πει ο Ανγκμαρ μια γνώμη:p

στη μέση γη … 8) 8) 8)

Το live ήταν πριν 3 χρόνια νομίζω στο Ρόδον (πριν ακόμα γκρεμιστεί) και είχε κόσμο, μάλιστα αρκετό. Απ’ ότι θυμάμαι…

ε, νταξ, 500 ατομα λογικα θα τα χει. Για 1000 ομως δε νομιζω. Ασε που πεφτει Μαιο, κοντα σε καυτη συναυλιακη σεζον, οπου θα εχουμε Rockwave, Blue Oyster Cult και ενα καρο συναυλιες γενικα, καθιερωμενο πλεον φαινομενο για Ιουνιο. Περιμενε π.χ. κανεις τους Megadeth να εχουν κοινο 1000 ατομων; ή οτι οι Queensryche θα παιξουν στο Gagarin; Ή οτι οι Slipknot δε θα γεμισουν τον Λυκαβυττο;

Καλοι οι ευσεβεις ποθοι, αλλα η πραξη ειναι το θεμα. Και εκεινες τις μερες σιγουρα θα πεσουν περικοπες.

Καλα 200 ατομα δεν θα εχει με τιποτα!Ειπαμε Jon Oliva ειναι…170 μαζεψαν οι Ensiferum…!!
Στανταρ πιστευω μια 500αρα ++,στην προηγουμενη στο Ροδον ειχε κοσμο…

Ετσι ρε! The return of the mountain king!! Δεν χανεται!

ααααααχχχχ:( να υπηρχαν ακομα οι savatage…τι ωραια που θα ηταν…κριμα:(

Πεστα…τι να κανουμε ομως, και μονο με τον χοντρο(:respect: )βολευομαστε…

Δεν θυμαμαι ποτε ακριβως ηταν, αλλα τους ειχα δει στο ΑΝ σ’εκεινο το ακουστικο show που ειχαν δωσει. Θυμαμαι ητανε πολυ καλα αλλα, αν και στο ΑΝ, δεν ημασταν και ιδιαιτερα στριμωγμενοι…:-k

Πριν 3 χρονια…την επομενη της συναυλιας στο Ροδον εγινε ακουστικο σοου στο Αν με ενα δεκαρικο αν θυμαμαι καλα!Αλλα δεν πηγα#-o