Journey/ Foreigner / Styx - UK Tour

τι πέρυ ρε παιδιά, κέητι πέρυ? ο άνθρωπος έχει φύγει από τη μπάντα 15 χρόνια τώρα και έχει και προβλήματα με τη φωνή του. ο πινέζας είναι Η φωνάρα, είναι κλώνος πέρυ εικοσιπενταετίας, ότι καλύτερο μπορείτε να περιμένετε σε φωνή στους Journey. εκτός αν θέλετε να δείτε τον ελ σιντ πεθαμένο πάνω στο άλογο γιά να γουστάρετε. τα ίδια και γιά Lou Gramm και Foreigner. Σας χαρίζουν Kelly Hansen και τον κοιτάτε στα δόντια μερικοί.

κινώ ήδη διαδικασίες γιά να πάω. δεν χάνονται αυτά.

Μπιλιέτα από δω; http://www.livenation.co.uk/event/21845/journey-foreigner-and-styx-tickets

Ή έχετε βρει και κανένα site άλλο

Kαι ο Pineda και ο Kelly Hansen ειναι οι καλυτερες επιλογες που θα μπορουσαν να κανουν αμφοτερες οι 2 μπαντες…Συμφωνω απολυτα με Τραμπακουλα…Απιστευτοι τραγουδιστες και οι 2…Απλα δεν εχουν το ονομα να τους συνδεει με το συγκροτημα…Δεν μειωνει ομως την αξια τους…Οσοι εχουν δει ξερουν…

Τωρα για εισιτηρια…Βγαινουν στις 11 ωρα Ελλαδος σημερα, αλλα εχω μια απορια…
Το οτι εχει διαγραμμα με χωρισματα και στην αρενα πρεπει να με ανησυχει…??
Ελπιζω τα Αγγλακια να μην βαλουν σε ολο το χωρο καθισματα, γιατι τα κανουν κατι τετοια ωρες ωρες…Βλεπε Bon Jovi (παλι καλα που πηγαμε Παρισι)…

Αυτό είναι το Standar Sitting Plan. Ελπίζω πραγματικά να μην είναι έτσι και να αλλάξει μόλις βγουν τα εισιτήρια!

Edit: Χμμμμ δεν άλλαξε τελικά!

Μια απορία για τα μπλε καθίσματα (floor seating) γιατί βγάζει non available?

μόλις έκλεισα. τα μπλέ έχουν εξαντληθεί, βρήκα στα κόκκινα όμως αριστερά από τον ηχολήπτη

Και γω για εκεί είμαι στο C4! Αλλα γαμώτο δεν έχω λεφτά στην κάρτα! Πρέπει να περιμένω την Δευτέρα για να πάω να βάλω!!! Ελπίζω να μην γίνει καμιά στραβή και ψάχνομαι!!!

μακάρι να προλάβεις διότι προβλέπεται ένας ψιλοχαμός

να έρθει αυτο Ελλάδα αποκλείεται ε?? :-s
:please: κάποιος…

Καλά τώρα βασικά έχω ψιλοχεστεί και λέω να πάω να βγάλω φράγγα από τη μία κάρτα και να βάλω στην άλλη… :S :S :S

Για κανένα μα κανένα λόγο. Το θεωρώ πραγματικά υπερβολικά απίθανο!

Ξενερωσα που ειναι ολο καθημενοι…Θα το σκεφτω απο βδομαδα και θα δω αν θα κλεισω, αν εχουν μεινει και εισιτηρια…

Παρηγορια αποτελει οτι το Sweden Rock ανακοινωσε σημερα τους Styx, ενω ευτυχως εχω δει Journey & Foreigner στο ιδιο φεστιβαλ προπερσι…Οποτε αν παω εκει ψιλοκαλυπτομαι…

Αλλα θα δω απο βδομαδα…

C3 - row 15 - seats 31-32!!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ήταν υποθετικά μια ονειρεμένα ιδανική κατάσταση αυτό που έγραψα,κατά τα άλλα συμφωνώ με όλα τα παραπάνω όσον αφορά hansen και pineda.

Rasputin δεν έχει δεν ξέρω και θα δω κλπ κλπ.Κανονίσου!

Η περίπτωσή του είναι να κλαις. Χάθηκε οριστικά αυτή η χροιά. Τον είδα σε βιντεάκι στο γιουτούμπιον και … άσ’τα. Δεν κάνει, ρε Θεέ, να χάνονται αυτές οι φωνές!

Τραμπάκουλα από livenation τα έκλεισες; Και αν ναι σου ήρθαν ή ξέρεις πόσο καιρό κάνουν να έρθουν;

Μην αγχώνεσαι. Τα εισιτήρια από livenation / ticketmaster και γενικά από Αγγλία, μπορεί να κάνουν από λίγες μέρες μέχρι… 1-2 βδομάδες πριν τη συναυλία :wink:.

A μάλιστα. Ρωτάω γιατί από eventim που παρήγγειλα από Γερμανία σε 3 μέρες τα είχα και ψιλοαγχώθηκα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τα έκλεισα από το λινκ που παραθέσατε λίγα πόστς πιό πρίν και όχι δεν τα έχω λάβει ακόμα. στους όρους αναφέρει πως θα αποσταλούν μέχρι και 3 μέρες πριν τη συναυλία… :-k

Ε ελπίζω να μη μας κάνουν καμιά τέτοια στραβή. Έχουμε και ένα ταξίδι Καβάλα - Λονδίνο!

Σε περίπτωση που αργούν να έρθουν και πλησιάζουν οι μέρες, του στέλνεις mail και στα κρατάνε στην είσοδο. Μην ανησυχείτε, υπάρχει φοβερή οργάνωση σε αυτά τα θέματα, δεν πρόκειται να υπάρξει στραβή. :wink: