Journey/ Foreigner / Styx - UK Tour

Ναι μπήκα και διάβαζα τα FAQs πριν και όντως δε παίζει να γίνει μαλακία.

Θενξ για τις πληροφορίες Cozy!

Απαισιο, απαισιο τουρ.

Θα εχουμε πολλες ντοματες να πεταμε απο το block A3, ε Κοζυ…??? :roll:

Ααααα εσείς είστε πολύ μπροστά ρε!

Pre-order κι’έτσι;

Το C3 1) είναι πολύ μακριά και 2) η κονσόλα του ηχολήπτη θα εμποδίζει πολύ;

Μπααααα, δεν ειχε pre-order αλλα ειχε απανωτες αναζητησεις επι μιας ωρας και ευρεσης αξιολογων εισητηριων χαρις το φοβερο eventim.co.uk! Εισαι λιγο μακρια αλλα δεν πιστευω να σε ενοχλησει καθολου η κονσολα του ηχοληπτη. Το καλο ειναι οτι θα εχεις μαλλον τον καλυτερο ηχο σε ολον τον χωρο. :wink:

Αααα κλείσατε από eventim. Εγώ με το που βγήκαν πήρα από live nation αλλά είχε από C και πίσω! Βασικά δε γαμείς… Και μόνο που θα ήμαστε εκεί φτάνει ε;;;

Και 5 μέρες Λονδίνο δε με χάλασαν!

Ψηθείτε κάποια από τις διπλανές μέρες όσοι πάμε/είστε εκεί να κάνουμε κανα meeting!!! :smiley: :smiley:

Ναι, επεσε μεγαλη σφαγη σε ολα τα σαϊτς ΕΚΤΟΣ του εβεντιμ! Το οποιο ειναι σχετικα αγνωστο και καινουργιο στην Αγγλια και καπως ετσι καταφερα να βρω. Ακομα και μενα μου πηρε κανα μισαωρο να θυμηθω οτι υπαρχει και αυτο και να αρχισω να ψαχνω και εκει…!

Ψηθηκε το μιτινγκ! :smiley:

Εεεε άντε τώρα να περιμένουμε να περάσουν 6 μήνες χαχαχαχα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:smiley: Μαζεύω ήδη :stuck_out_tongue:

Καλά, για meeting άνετα. Τόσοι θα είμαστε!

Kαι γαμώ απλά!!! :smiley: :smiley:

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ROCKWAVE ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΟΥΝ ΓΑΜΩΤΟ?[-X

και να πάει ποιός?

Αυτές οι μπάντες (ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ) πάνω από 5000 έχω την εντύπωση ότι δε θα μάζευαν!

Και πολλα λες…

Βασικά από τη στιγμή που έκλεισα τα εισιτηριάκια μου εγώ για Λονδίνο εεεε δε γαμείς! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έχει παραλάβει κανείς εισιτήρια από ticketmaster???

Τους χάλαγε να τους φέρουν μία ημέρα σε ένα από τα 2 περιβόητα festival μας!!!

Θα τους χάλαγε για περίπου 300.000 - 400.000 λόγους… λέγονται Ευρώ κι είναι η χασούρα που θα είχανε…

Κρίμα όμως γιατί Journey το έχω απωθημένο να δω έστω μία φορά…

Your order has been sent via FedEx and you should receive your tickets within the next 5 days.

:smiley: :smiley: :smiley:

που το είδες αυτό? εγω ακόμα περιμένω…

Με στείλανε mail πριν από λίγο!