Judas Priest 2008 Dates

χαχαχα:lol: γαμάτο αυτό που μόλις έγραψες…Κ εγώ ετσι όπως διαμορφώνεται το πρόγραμμα πιστευω πως θα την κάνουν και προς τα δωθε…αν και judas priest θα πήγαινα ΄’οπως πήγα Purple (μην πεθάνουν και δεντους δω…)

Εγώ άλλο περιμένω…ACDC.και συνεχίζοντας με παρομοιώσεις: είναι σα να περιμένεις τον άντρα της ζωής σου και να σου σκάνε παραπλευροι γκόμενοι και όχι ΑΥΤΟΣ:lol:

Αντε να ρθουν οι Priest να γινει χαμος.Κατι μου λεει παντως οτι ειναι μεγαλες οι πιθανοτητες για Rockwave.

Καλα, οτι θα ειναι rockwave θα ειναι…

Ρε παιδιά, φως φανάρι η δουλειά. Η συνεντευξη λέει :

We’re gonna do specialized event shows in special venues for the ‘Nostradamus’ production.

Πόσο σπέσιαλ θεωρείται η Μαλακάσα? Άρα… best of… :wink:

εκτος αν κανουν κανα live στο Ηρωδειο ή στην Επιδαυρο :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[επιδειξη]Αν ερθουν παιζει να παω να τους ξαναδω 8) [/επιδειξη]
Ειναι τρελοοοοος ειναι τρελος ο καραφλοοοοοοος

Μη το γελας. Νομιζω καπου ειχε πει ο Χαλφορντ οτι θα γουσταρε κατι τετοιο.:lol:

Ναι, δεν αντιλεγω. Απλα οι δηλωσεις ειναι παλιες, και μπορει να εχουν αλλαξει τα πραματα…

ναι, το’χε πει σε μια συνεντευξη του στο Rock Hard, και μετα ειπαν οτι θα ηταν αδυνατο να επαιρνε εγκριση για κατι τετοιο…θα’ταν γαμω τις φασεις αμα γινοταν παντως…

ανακοινωθηκε κι’αλλο για Νορβηγια:

8TH BERGENSHALL, BERGEN, NORWAY

June 02 - Icehall -Helsinki, Finland
June 05 - Sweden Rock - Sölvesborg, Sweden
June 07 - Trondheim Rock Festival - Trondheim, Norway
June 08 - Bergenshall - Bergen, Norway
June 11 - Rockhal - Luxembourg
June 17 - Cez Arena - Ostrava, Czech Republic
June 23 - Philipshalle - Dusseldorf, Germany
June 24 - Zenith - Munich, Germany
June 27 - Graspop Metal Meeting - Dessel, Belgium
June 28 - Bang Your Head - Balingen, Germany
June 29 - Gods Of Metal - Bologna, Italy
July 01 - Smederevo Festival, Belgrade, Serbia
July 02 - Dom Sportova, Zagreb, Croatia
July 03 - Liberec Arena, Prague, Czech Republic

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=88308

νέα dates και πλέον έμεινε μία μέρα ανάμεσα σε Ιταλία και ελλάδα … μετά πάνε Γιουγκοσλαβία …
το κόβετε να χωθούν 30 ???

μακαρι…

fingers crossed…

30 Ιουνιου εχω ακουσει οτι θα ειναι μερα Rockwave οποτε να το ενα headliner του φεστιβαλ…Αν βεβαια δεν ανακοινωσουν κατι αλλο για τις 30…

Άρα έχει κλείσει για 30 :wink:

ενα πουλάκι μου έλεγε για ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ! σε άλλο κενό…

εννοεις στα κενα μεταξυ 11 με 17 και 17 με 23 Ιουνιου??? Αμην και ποτε :papas::papas::papas:

… δεν εχουμε και εκκλησια του Ιουδα να αναψω καμια λαμπαδα γαμωτο…:twisted::twisted:

Ναι ρε παιδιά πιο νωρίς!
Έχουμε και δουλειές τέλος Ιουνίου αρχές Ιουλίου και δεν θα είμαστε για ροκγουέηβ…

stis 29\6 pane italia,stis 1\7 pane kroatia…e tou pousth na mhn er8oun stis 30/6…h’toulaxiston pio meta:papas: :papas: ante kai exw kanei tama na pao me ta podia :stuck_out_tongue:

Τασο γραφε ελληνικα σου εχει ερθει και σε πμ απ’οτι ειπε ο καρβου
Και δευτερον πως θα ερθεις με τα ποδια απο Σαλαμινα?Θα πηγαινοερχεσαι μεσα στο φερι Παλουκια-Περαμα?:stuck_out_tongue:

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: κανε παπαγια μου…

Μακαρι να χωθουν 21-22. Δε θελω τον Χαλφορντ λιωμα απ’ τα απανωτα dates.