Judas Priest/Bruce Dickinson @Release Athens 21/7/2024

Στιγμιότυπο οθόνης (706)

Η προπώληση ξεκινάει την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου, στις 12:00, προς 50€ και για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων. Μετά την εξάντλησή τους, θα συνεχιστεί στα 55€. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν στην πορεία.

Επίσης, διατίθεται περιορισμένος αριθμός VIP εισιτηρίων, με πρώτη τιμή τα 150€. Στη συγκεκριμένη κατηγορία περιλαμβάνονται οι εξής προνομιακές παροχές:

23 Likes

ΩΠΑ

Summary

:bangbang:

Ωπα ρε

Έπος

1 Like

τωρα δεν τον πειραζουν τα καπνογονα; :stuck_out_tongue:

6 Likes

British cunt

1 Like

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ??? :open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:

50 ΕΥΡΩ ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΑΜΑ

Body seems unclear, is it a complete sentence?
Ναι ρε κλεαρ ειναι

1 Like

Το έσωσαν με τον Bruce πάνω που έλεγα να μην δω Priest του χρόνου, ωραία φάση

4 Likes

λογικα εαν προστεθουν παραπανω metal μερες θα βγουν και πακετα παντως.

Τα πακέτα είναι συνήθως οι τιμές early bird μαζεμένες σε ένα εισιτήριο

5 Likes

Παλι Πριστ? Ελεος

Και πάλι συνολικά συμφέρει οικονομικά το πακέτο που δίνει

Δεν ξέρω πως το κάνει κάθε φορά κι εκεί που ανακυκλώνει το ίδιο όνομα , σου κοτσαρει ένα σαπορτ που με κάνει να μην θέλω να το χάσω

Προσωπικά δεν θέλω άλλο Judas Priest , νισαφι . Μόνοι τους δεν θα πήγαινα για κανένα λόγο , τους έχουμε δει πάρα πολλές φορές. Αλλά γτχτ έβαλε Μπρους

6 Likes

Eλπίζω σε co-headline μόνο

2 Likes

Μακάρι αλλά τα μεγέθη των logos δεν αφήνουν και πολλές ελπίδες

Δεν νομιζω οτι ο Βρασιδας θα εχει περιορισμενο χρονο η θα κοψει το προγραμματισμένο σετ του.
Ετσι και αλλιως και με τους Maiden στο 100λεπτο το τερματιζουν τα τελευταια χρόνια.

Ε λογικα μια ωρα ή λιγο παραπανω ο Βρουτος και 1,5 οι Priest το κοβω. Καλα νεα σιγουρα ειδικα για Βρουτο που εχουμε πολλα χρονια να δουμε solo, αλλα και μια φορα ακομα Πριστ νομιζω τους περισσοτερους δεν μας χαλαει. Λογικα θα εχει και αλλες 1-3 μπαντες. Καλη τιμη το 50-55 της προπωλησης για τα σημερινα δεδομενα.

1 Like

Κράτα δυο μέρες κλειστό το καλοριφέρ και τα έβγαλες…

11 Likes

… και ζεσταινεσαι με firepower ? :stuck_out_tongue:

8 Likes

Και βάζεις στο παιδί το painkiller αντί για αλγκοφρέν

9 Likes

Βρασίδα σε παρακαλώ.Chemical - Thel - Accident - Aquarius - Tears ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

Άντε να ισχύει και η δεύτερη φήμη για τον Αύγουστο να βαρεθούμε να τον βλέπουμε.

1 Like