Judas Priest new album?

Fhmologeitai oti to thriliko sigrotima exei hdh arxisei tis hxografiseis enos kainurgiou album me thematologia th zwh tu Nostradamu kai oti prokeitai na kikloforisei mesa stis arxes tu epomenu xronu, alithevei?

δεν φημολογείται, το έχουν ανακοινώσει οι ίδιοι στο επίσημο site εδώ κι ένα μήνα.

Πω πω πω πω πω πω αν είναι σαν το Angel of… θα μασ φύγει ο τάκος… δεν θα ξέρουμε που να πάμε να κρυφτούμε… (και για να κλαυτώ κι όλας να έρθουν από Ελλάδα όχι σαν το Angel που δεν ήρθαν :cry: :cry: )

oxi k allo album , eleos…epitelous dialyste to…dn 3erw …pragmatika an einai san to aor kalytera na to 3anaskeftoune… :stuck_out_tongue:

Αν είναι σαν το AOR θα προσκινάμε…

kserete pote peripou vgainei?

το παιρνω σαν φιλικη δια8εση για πειραγματα 8)

[quote=“kaisaras”]

το παιρνω σαν φιλικη δια8εση για πειραγματα 8)[/quote]

Εγώ πάντος μιλαώ σοβαρά…

οκ τωρα σ εχασα… 8) 8) μη το συνεχιζεις το αστειακι ε :stuck_out_tongue:

Εμένα πάντως μου άρεσε… :stuck_out_tongue: Ειδικά το ομότιτλο μου ακούγεται σαν προσευχή σε μια πιο rock εκδοχή :slight_smile: O:)

Να υποθέσω πως αναφέρεσαι στο : " Angel" ???
Αν ναι πολύ όντος ωραίο κομάτι… :o :o :o

:o Ναι, το Angel εννοώ… Πάντα όμως δε μας αρέσουν τα κομμάτια που μιλάνε για αγγέλους;;; :-k

θα την κοψω την φλεβα λεμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :oops:

Εεεε αντε τι κάθεσε???
Θές και τον Βρούτο για βοήθεια??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :?

εγώ πάλι σιχαίνομαι τα αγγελάκια, θέλω να ακούω για σεξ, μασώνους, αμάξια, σατανισμό, κτλ κτλ.

Xehases tin via,ton polemo,ton ratsismo,tin eglimatikothta kai kapoia alla pou den mou erxontai twra… :roll: :smiley: